Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sebulaa

Call Of Duty III

Recommended Posts

Panowie czy ktoś z Was wie coś na ten temat kiedy to będzie dostępne ?? http://video.google.pl/videoplay?docid=504839968083557160&q=truck

Ale pewnie nie jeden z Nas się oszuka próbując odpalić COD III na swoim pececie. Pewnie będą duże wymagania sprzętowe

i na dodatek zeby dobic zebrane tutaj towarzystwo powiem ze bedzie polska kampania...

No cóż, zawsze będzie można sprubować emulatorem, ale bez porządnego sprzętu PC nie ma nawet co odpalać.

Pozdrawiam

A tu jeszcze jeden kawałeczek żeby Was wkurzyć

http://video.google.pl/videoplay?docid=-526229301897253177&q=call+of+duty+3

ups ten dłuższy kawałek fajniejszy

http://video.google.pl/videoplay?docid=-2013371196711852465&q=call+of+duty+3

a moze wiecie jakie dok bedzie ta gierka miala wymagania?
bo oj sprzet ma nastepujace parametry: sempron 2,8GHz, 512DDR(400), Radeon 9550 256DDR(128Bit), dysk na SATA, plyta Epox:) mysle ze powinno jakos odpalic, ewentualnie mozga byc problemy z ramami:/

Będzie i na PC-eta

Jak donoszą zachodnie serwisy PCGAMES i Call of Duty News premiera 3 cześci CoD planowana jest na jesień 2006. Również na forum IW Nation możemy o tym przeczytać .Jest to troche dziwna polityka Activision ,bo ledwo wyszedł CoD 2 i wszyscy czekają na patcha ,a tu już zapowiedzi CoD 3. Moim zdaniem firma kieruje się wyłącznie tylko względami finansowymi ,i chce zarobić na 3 cześci wypuszczonej znów na PC i Xbox 360 . Mniejmy nadzieje że tym razem gra wyjdzie od razu z antycheatem i bez masy błędów .Oby także prace nad patchem do CoD 2 nie zostały zatrzymane a gra spisana na starty.Pożyjemy zobaczymy

ze stronki www.codcenter.net

Pozdr.

Ciekawe czy mi pójdzie ALE NA 99.(9)% NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co na to powiesz kocurze wiedząc jakie mam parametry????????????????????????????

Juz jest wiadomo, ze będzie CoD4, tylko, ze to juz nie będzie niestety Druga Wojna, a czasy współczesne... :(

Pozdrawiam fanów Calla

Ja już sobie giernołem w CoD w czerwcu, albo w maju
nie pamiętam. Zrobił na mnie niesamowie wrażenie. Musze sobie walnąć High Definition TV to wtedy pogram, narazie to obejde sie smakiem żeby nie psuć sobie apetytu.

witam , gra jest fantastyczn , ociupinkę gorsza od dwójki , ociupinkę dla tego że wszystki misje mają miejsce we Francji , ale co tam , .Gramy również jako Polacy (obrona wzgórza) więc to idzie jak najbardziej na plus .Muzyka świetna , gram na xbox 360 ,można to skończyć w 7 godzin . Nie no polecam. naprawdę.Na kompie pójdzie nie ma co paniekować , mam proc 2,8 i 512 i spokojnie hula.pozdrawiam i dobrej zabawy.liha

• Create New...

Important Information