Skocz do zawartości

Co myślicie o MD-3002 z militaria.pl?


Gość problemowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o MD-3002 z militaria.pl? Nie mam dużo kasy a chcę mieć wykrywacz. Jestem początkujący, czy taki mi wystarcz, czy ktoś go ma? Jeżeli tak to piszcie. Chciałbym szukać militariów. Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się opiniami że to sprzęt do piaskownicy.ja też zacząłem kopanie z Md 3002 i parę fajnych militariów zwęszył.Pochodź trochę po łatwiejszym terenie ,mam kumpla którego Md zarobił po letnim sezonie na nowy sprzęt,wyciągał fanty z plaż i kąpielisk aż miło.większość kierowców zaczynała od malucha:))
dobrych trafień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś w zamierzchłych latach 80-tych :) miałem jakiś czas odpowiednik MD-3005 (czyli model wyżej). Znalazłem nim 3 łuski (dla porównania - wykrywaczem do przewodów w ścianach made in USRR - 3 łuski i nabój) a kopiąc na pałę" - kolejne dwie. Z tych trzech dwie znalazłem w ten sposób, że sonda mi zaszurała o metal :) A sygnału nie było, widocznie za mocno wyśrubowałem dyskryminację :> No ale fakt, lepsze to niż nic.... Tylko po co przepłacać, już lepiej kupić W3P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi i czekam na następne. Podsumowując chyba lepszy md-3002 niż żaden. Co do innych wypowiedzi to chyba nie ma różnicy, że jak wykrywacz kosztuje 180zł to bedzie się nim znajdywać tylko kapsle i gwożdzie, a innym 4 000zł same extra fanty. Jeszcze jedno to chyba nie jest jakiś straszny szajs?-po prostu jest tani?............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>Co do innych wypowiedzi to chyba nie ma różnicy, że jak wykrywacz kosztuje 180zł to bedzie się nim znajdywać tylko kapsle i gwożdzie, a innym 4 000zł same extra fanty.<<<<

Uwierz mi że jest. Nie wydawaj pochopnie kasy której jak sam piszesz nie masz za wiele. Najpierw pochodź z kimś z Twojej okolicy z piszczałką i sam się przekonasz co będzie Ci przeszkadzało i jak śmieci potrafią wykończyć psychicznie w kiepskim wykrywaczu jak kopiesz 98 dołek w ciągu godziny w lesie pełnym korzeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że MD jest amerykańską firmą, a nie chińską. Z resztą to jak w konću? Niewarto? Wy jesteście profesionalistami, więc dla was to szajs, ale jako pierwszy wykrywacz dla początkującego może być? Czekam na odpowiedzi, dzieki wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

md-3002 pożyczłem ten wykrywacz od znajomego jest ładny lekki kosztował w USA 39.99$.Pochodziłem po lesie 1 godz.no na początek może być znam gorsze, ale nie będę ich reklamował. za tą kasę sam nie złożysz lepszego, a napewno nie okopiesz się więcej jak innym statycznym może tylko płycej GRANATX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz dużo kasy to ją szanuj, wg mnie poczekaj ,doskładaj lepiej i kup może coś używanego z czgo będziesz potem bardziej zadowolony.Obserwuj Allegro może na coś trafisz ,a a dla porównania cen (nawet MD 3002)zobacz e-bay'a niemieckiego lub amerykańskiego.
Pozdrawiam Natan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupowac, naprawde. Lepiej kup cos uzywanego,moze jakiegos PI. Za te cene dostaniesz jakis PI, uzywany albo home made. Na alegro mozesz za 200 zlotych dostac Armanda.
W podbnej cenie poszedl Jabel, chyba za 150 zlotych z akumulatorem.
Szkoda nerwow, kasy, zdowia(wysiegnik ma tylko 60 cm)i czasu.
A wcisnac go komukolwiek tez bedzie ciezko.
A tym ktorzy pisza, ze chodzili z MD i wyciagali fanty tez zbytnio nie wierz, po prostu wtopili kase i cos musza pisac.
A wiem co pisze bo mam juz moj 4 wykrywacz ( tym razem Minelab i jeszcze nie spelnia moich oczekiwan, ale coz trzeba troche z nim polazic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo dobrze,jedni krytykują inni nie, myślę że nie kupisz,tego wykrywacza.my Polacy jesteśmy przekorni jak nam się mówi nie kupuj to kupujemy i odwrotnie.bardzo się cieszę że ktoś ma odmienne zdanie od mojego.to co pisze random i natan jest prawdą.MD 3002 to poprostu wielkie gówno w jaskrawym kolorze blu.ale nie wiem czy i to cię przekona,myślę że tak. oby.pozdr.granatx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam i swoje , lepiej spraw sobie macke saperską i szukaj z nią po okopach , wydasz dużo mniej a efekty na pewno będą większe. Kupiłem to chińskie coś dla 6 letniej córki , i nawet ona nie chciałe szukać z tym , w gruncie miał zasięg kilku cm , jak już jesteś bardzo zdesperowany to nawet W3P (wojskowy wykrywacz saperski) ma lepsze osiągi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie