Skocz do zawartości

C.SCOPE


ARKADIO.IE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czesc Arek mam do ciebie pytanie moj c.scope cos ostatnio swiruje zanika mi sygnal wiodacy zaraz po ustawieniu to znaczy jak go ustawie to on jest ale jak zblize do ziemie to zanika puzniej jak go podnosze to znowu sie pojawia. O co chodzi? Zepsul sie czy cos moze zle robie?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Saper.17.wszystko jest ok.powiem jak to jest po kolei.tryb meter auto disc.ustawiam czułosc ,podnosze sprzęt do góry wciskam retune, włanczam sprzęt i przekręcam gałką Tune do momentu gdy pojawi sie dzwięk trzymając wciśnięty retune,(ustaw jak najciszej)opuszczam na jakieś 40-50 cm i w tym momęcie zwalniam retune,i opuszczam nad samą ziemie (prawie)sygnał wiodący zanika,i jest ok,lub jest ledwo słyszalny.nawet najdrobniejsze,metale będzie sygnalizował.pobawisz sie disc,to zobaczysz.jesli sie rozstroi podnieś do góry wciśni retune,i powrot na ziemie.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,Saper.17. daj znać jak tam Ci poszło.ok jak możesz to odezwij się na skype. dobrego kopania.a i jeszcze jedno zalecane słuchawki,bo bez nich będziesz miał mniej do kopania.
ps.nie ustawiaj dyskr-wysoko 3 max 5
sensitiwity prawie na maxa
i nie machaj nim bardzo szybko .
pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam anRO miałeś opisać mi te 'skrytki; nie wiem co Ci odpisać skryki;ja osobiście trafiłem 2 razy na poniemieckie kufry,pare razy na małe bańki (takie na mleko),ale moi kompani mają się czym chwalić.często jest tak ,że trafiam jakieś koła o średnicy 30-45 cm bardzo głęboko,miednice jeszcze głębiej.więkrzośc czasu spędzam na starych nieistniejących wioskach,więc nie wiem czy o to chodziło,jeśli masz wądpliwości zobacz,co kopią na Mierzei Wiślanej tylko podratulować im /tylko http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=316036
dokładnie. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam anRO, jaśli chodzi o taką głębokość to raczej prawie każdy wykrywacz nie powinien mieć problemu.odnośnie C.scope 1220xd to wiele przedmiotów podobnych gabarytowo wyciągałem spokojnie troszkę glębiej.popatrzyłeś dokładnie na zdjęcia w poprzednim poscie. http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#csc
zobacz jeszcze to .odpowiem na pytanie czy poleciłbym go do takiego kopania ? napewno tak :)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam lekkie sprostowanie,chciałem napisać coś o jednej sprawie,moje wypowiedzi o wykrywaczu C.SCOPE nie mają nic wspólnego z reklamowaniem ,jeszcze nie posiadam REGONU.wiele osób wypisuje,o swoim sprzęcie.ale bardzo się ciesze, że takie osoby jak Raned zareagowały,tylko szkoda że w ten sposób.więc kto będie mial Xterre to będzie mial,a kto C,scopa to też ok,i raczej niech tak zostanie. i wszyscy będą zadowoleni. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie głównie do posiadaczy C.scope R-1 lub ludzi znających temat.mianowicie prawie cały czas chodziłem na 1220xd(statyk)wskazania tego sprzętu są perfekcyjne,dokładny środek cewki,a przy R-1 mam wraenie ,że pokazuje mi niestety lekko z boku cewki,czy to jest tylko wrażenie,po przejsciu na dynamika .pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po pewnym czesie przeglądałem różne fora i natrafiłem na wypowiedzi np,Proskana odnośnie C.scope 1220R,i R-1. najbardziej zastanawiające jest to, że na zdjęciu widoczne są dwa wykrywacze X-terra 50 i C.scope 1220R i ten pierwszy jest porównany do C.scopa.powiem tak ,że przy tym zestawieniu to właśnie X-terra 50 wygląda bardzo kiepsko,odnośnie zasięgu,po drugie zestawienie miało na celu pokazać ,że X terra 50 posiada taki sam(tak dobry) program statyczny,jak 1220R jest to bzdura,żaden dynamik nie będzie miał tak dobrego programu statycznego jak w/w sprzęt,i tego typu gadki, że np 1220 R nie ma szans jest to dużo przesadzone stwierdzenie:) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam dawno nic nie pisałem,ale postanowiłem coś dodać.po jakimś czasie przeczytałem ,że statyki sie nie nadają na drobnice,na zdjęciu sreberko,i troszeczkę złotka,jakieś 2,5h chodzenia,w padającym deszczyku,ale było warto.1220R daje rade wiele sygnałów nawet,oczko od łańcuszka można zlokalizować,najgorsze są oczka od butów.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,to są fanciki wyjęte przez 4 wyjazdy,w nieznany teren,w poszukiwaniu staroci.staroci nie ma natomiast ,to to wyszło z ziemi za pomoca ststyka,więc twierdzenie ,że statyki sie nie nadaja na drobnice jest troszkę przestażałe.wyjete za pomocą C.scope.pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Miałem kiedyś 2MX i bardzo miło go wspominam.W Polsce C-Scope nie jest za bardzo popularny.Winny jest jeden jedyny dystrybutor z kosmicznym cennikiem i olanym marketingiem.Szkoda.
Mam jeszcze ochotę na R1,ale jeśli go kupię to tylko z pomocą kogoś za małą wodą".
Pozdrawiam,
wicja1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Arkadio.ie wczoraj powróciłem do grona posiadaczy c scopa.Miałem przyjemność poznać pana Zdzisława M.- dystrybutora CS, poruszyłem temat braku reklamy itd. i wygląda to tak, że nie chcą sobie zawracać d...y" takimi sprzęcikami ponieważ handlują głównie lokalizatorami kosztującymi często kilkadziesiąt tys. zł., a sprzęt dla takich jak my sprzedają przy okazji, i chyba dzięki sentymentowi pana Z. który chodzi z wykrywką już 27 lat
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,no to bardzo fajnie ,że wróciłeś :) odnośnie tej historyjki z Warszawą to znam,ale jak nie lubia to nie.Odnosnie nie tylko twojej rozmowy z dystrybutorem :) to mam takie stwierdzenie. Jeśli kropla wody powiedziałaby,że nie jest potrzebna nie byłoby Morza" :) pozdrawiam. ps.Wicja1 wszystko jest do załatwienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam.
Od ponad 7 lat chodzę z CS 1220XD. Dużo wcześniej zaczynałem z Rambo od Armanda, a później ze Smętkiem. Smętek był OK, ale trzeba się było do niego przyzwyczaić. Później wybrałem wtedy najlepszy chyba sprzęt i nie żałuję. W każdym bądź razie nie zamierzam go wymieniać na inny. Mimo, że ma kilka opcji dyskryminacji to chodzę na auto i jestem całkiem zadowolony. Jak do tej pory tylko raz musiałem skorzystać z serwisu, ale przede wszystkim z powodu uszkodzeń mechanicznych: zużyłem gniazdo wejściowe cewki, popsułem zacisk drążka i urwałem pokrętło dyskryminacji. Ostatecznie do wizyty w serwisie zmusiło mnie rozstrajanie się wykrywacza, jak później się okazało spowodowane wylaniem jednej z baterii (używam Duracell Ultra M-3). Poza tym chodzenie z takim sprzętem jest jak jazda Mercedesem dobrej klasy.
Pozdrawiam. Andy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,KamAndy jestem rad, chyba jest dośc mało osób chodzących na C.scope(1220xd) ,co widać w postach? Ja tez pare latek jestem z 1220xd i jak dotad nie miałem awarii.Chodzę tez na Auto,i jeste zadowolony,nawet bardzo.
ps. mam pytanko odnośnie koloru/monet ,jak Ci idzie i czy jest dośc ciężko?( u mnie rewelacja):) Bo jest wiele opinij na temat np-(statyk na monety)

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało osób z nim chodzi bo jest trochę za drogi (tylko jedna firma go sprzedaje w Polsce), gdybym miał wtedy możliwość to kupiłbym go w GB. Jeśli chodzi o odróżnianie metali to jest rewelacyjny. Wcześniej wspomniałem, że chodziłem z różnymi wykrywkami, ale jeśli chodzi o odróżnianie kolorów to ten model jest rewelacyjny. Nie muszę nim machać jak kosą, tylko powoli przesuwam nad gruntem i łapę tylko te sygnały, które mnie interesują. Dlatego też nie chodzę z łopatą, czy saperką, tylko z małą łopatką ogrodniczą. Nawet jak coś jest znacznie głębiej, to i tak daję sobie radę. A przecież wiekszość koloru siedzi dosyć płytko.
Ppzdr. Andy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Fakt jest taki ,że jest drogi,ale całe szczęscie że jest GB,tam jest dostępny po dobrych cenach.Odnośnie dyskryminacij jest liderem.Ja nie mam problemu z wyciągnięciem monety,która jest w okolicy aluminium,ma dość ciekawe wskazanie (czesto) na wskazniku(WYCHYŁOWYM) i swój specyficzny ton.:)

Odnośnie znalezisk to fakt jest faktem,znaleziska mówią same za siebie,i tu masz racje!

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie