Skocz do zawartości

C.SCOPE


ARKADIO.IE

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ten C.SCOPE 1220 z działu ogłoszeń poszedł już za 1300zł. Szczerze mówiąc nie było większego zainteresowania, ludzie po prostu nie wiedzą, co dobre.
Jedynym problemem są ceny tego wykrywacza jak go kupowałem dwa lata temu kosztował 3300zł natomiast w Anglii kosztował wtedy około 1500zł niestety firma C.SCOPE jest mało znaną w naszym kraju ze względu na to, że dystrybutor się nie reklamuje. Myślę, że 1220 jest jednym z najlepszych wyrobów tej firmy niestety już nie jest produkowany tak samo jak wcześniej wycofany z produkcji C.Scope 4ZX z trybem statycznym i dynamicznym, naprawdę szkoda.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Najporządniejszym obecnie produkowanym wyłącznie statycznym wykrywaczem jest CS 1220R. Viking produkuje statyczne wykrywacze Viking 1,5 i 6. VK30 posiada dobry tryb statyczny. White's w Szkocji produkuje statyczne AF101,BC4,BC60,AF109 i 3900 D, MXT Tracker ma dobry tryb statyczny. Celtic ma statycznego XL. Inne firmy wciąż produkują statyczne wykrywacze dla firm wodociągowych i gazowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam znalazłem taką stronke, może kogoś zainteresuje? http://www.katalog.cbank.pl/index.php?c=/Shopping/Recreation/Outdoors/Metal_Detectors/ -jeszcze jedno ,szukałem wiadomości na temat C.scope1220R,odnośnie czy ten sprzęt może mieć kilka cewek?(2). wszystkie te modele z którymi ja sie spodkałem miały taką samą ,mianowicie żaden nie miał 10'cewki. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-Scope ostatnio wypuściło dwa wykrywacze 3MX i 4PI, ten pierwszy dość interesujący i o dziwo nie posiadają one połączenia cewki z elektroniką poprzez wtyczkę, a połączenie stałe jak w tanich wykrywaczach. Dziwna oszczędność. Maże tak jest również w przypadku 1220R?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,nie miałem ich w ręku 3MX,4PI,szkoda.propo C.S 1220R ma możliwość zmiany cewki tylko ciekawe na jaką.ja zrobiłem pewien experyment mianowicie małą cewke od C.s R-1 podłączyłem do C.s 1220xd i lipa!jest jakiś problem ,ale pewnie natury technicznej,nie da rady zamienić cewek od tych wykrywek,pewnie chodzi o czestotliwość,więc w razie awarii trzeba kupić nową zamiana nie wchodzi w gre.Cieszymy się wszyscy. ;) ps.ot wymyślili udogodnienie ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ........to jest polski sklepik ,musisz się troszkę namyśleć ,do czego Ci bedzie potrzebny,kolor,militarka?na tej stronce możesz sobie poczytać o sprzęcie.jak się zdecydujesz ? napisz. pozdrawiam


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Martin 23:16 04-08-2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zapomniałem napisać jedno zdanie o testach.R-1 mianowicie miałem duże problemy z lokalizacją przedmiotu ,poświęciłem bardzo dużo czasu na wyczesanie czegoś z kupki ziemi,a zlokalizowanie czego kolwiek w dośc głębokim dołku(po obsunięciu sie piachu)jest uciążliwe.jeżeli chodzi o namierzanie to 1220 xd wychodzi o niebo lepiej.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie