Skocz do zawartości

C.SCOPE


ARKADIO.IE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam :) M.D-75 Odnośnie tej cewki ,to sam jestem wielce zdziwiony.
Najpierw dzwoniąc do firmy ,z zapytaniem o cewkę do 1220R ,proponują 25cm ,ale gdy się ją chce kupić okazuje śię ,że takiej cewki nie mają,i mieć nie bedą.

Jakaś paranoja: Wprowadzanie zamętu ,to ich specjalnośc !

ps.M.D- jak tam wychodzi dynamik -Statyk?

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skąd jesteś M.D-75 ? Ja chętnie bym wypróbował CS 1200R. Szczerze mówiąc to ten watek zainteresował mnie tym sprzętem a brak CS 1220XD na rynku wtórnym zdaje sie potwierdzać jakość tego sprzętu. Jeśli ktoś z was jest z Warszawy lub okolic to chętnie wypróbowałbym statyka. Jak dotąd chodziłem wyłącznie na dynamiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Do kolegi Suchy999:)
Cytat
Witam!
Mam zamiar kupic ten sprzet chcem zbierac monetki odznaki i oczywiscie nie pogardze klamra bagnetem.
Czy to dobry wybor??
Co mi powiecie naten temat


Barzo ciekawa odpowiedz:)
Cytat:
Sprzęt jest bardzo wysokiej jakości (poza kablem). Dosyć prosty i wygodny w użyciu.

Ale...

Moim zdniem gorszy znacznie od ACE 250.

tak, tak...


Ps.Skoro sprzęt jest wysokiej jakości,i jest gorszy od ACE 250 ,tzn, że ACE 250 jest wymiataczem koloru.Nastepna sprawa to : nie jest tak awaryjny jak pozostałe,ja w swoim nie odnotowałem żadnego uszczerbku,i kabelek " dalej działa:)I nic ja nie mam do ACE:)


Raczej wystarczy zajrzeć na ogłoszenia ,co gdzie i jak ?

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) troszkę poprawię jeden post:)

suchy999

Dołączył: 29 Maj 2006
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 5:15 pm Temat postu: C.Scope cs5mx
___________________________________________________________

Witam!
Mam zamiar kupic ten sprzet chcem zbierac monetki odznaki i oczywiscie nie pogardze klamra bagnetem.
Czy to dobry wybor??
Co mi powiecie naten temat
___________________________________________________________

Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 1258

Wysłany: Sob Cze 02, 2007 10:43 pm Temat postu:

Sprzęt jest bardzo wysokiej jakości (poza kablem). Dosyć prosty i wygodny w użyciu.

Ale...

Moim zdniem gorszy znacznie od ACE 250.

tak, tak...



proscan

PS.Nie mam pojęcia ,czemu zawsze C.scope jest gorszy:) A 5-ka stoi dość wysoko.Ale fakt faktem ,ja osobiście nie mam odniesienia do ACE 250 ,więc sam jestem ciekaw:)

pozdrawiam

poprawiłem bo chodziło tu o 5mx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy CS 5MX z cewką 26 cm.
Tryb dynamiczny: boratynka do 17 cm, rubel Katarzyny II do 25 cm.
All Metal: boratynka do 17 cm, rubel do 23 cm.
Ogólnie wykrywacz bardzo sympatyczny w użyciu, podobny do niższych i starszych modeli Tesoro, prosty, skuteczny, ładny sygnał punktowy. Wadą jest stosunkowo słaby zasięg; mam u siebie najnowszy model CS 3MX, który boratynkę sięga do 19,5 cm a rubla do 30 cm.
CS 5MX i 5MXP są wykrywaczami wyraźnie lepszymi niż ACE 250.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...
Moje zdanie jest takie...
Nie bede słuchal osob takich jak Proscan ktory wypowiadal sie na swoim forum badz tez Raned, ktory jest dealerem tesoro i oczywiscie musi zaznaczyc ze 5mx jest porownywalny do STARSZYCH modeli tesoro....itp
ku*** ludzie ja wiem ze wy chcecie zarobic ale nie wciaskajcie mi tu glupot bo widzialem 2mx w akcji i wiem czy mozna porownac ten sprzet to ciboli czy ACE250 tak jak to mowil proscan...
wciskanie kitu... kazdy chce zarobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrywacze C-Scope sprzedaję okazjonalnie od kilkunastu lat. Miałem i testowałem praktycznie wszystkie modele tej f-my. Mógłbym być ich dealerem, gdybym chciał, nie mogę się jednak zgodzić na narzucone wysokie ceny, nijak mające się do rzeczywistości.
Rzucanie mięsem z gwiazdkami nie zmieni tego, że maksymalny zasięg CS 5MX na poj.monetę to 25 cm (Cibola do 35cm a Ace 250 do 24 cm).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena CS 5MXP w Polsce - 3606,32 zł, ACE 250 - 869 zł
Cena CS 5MX w W. Brytanii - 399 funtów, Ace 250 - 179 funtów.
Jak pisał W. Antkowiak Syrenka i Mercedes są porównywalne (bez analogii do ww. wykrywaczy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdaje mi sie zeby ten 3MX byl jednym z najnowszych modeli nawet patrzzac na cewke ktora jest pełna . W nowych C.Scopach jest taka jak z dziura w srodku jak widac na powyższych zdjeciach u Arkadia...
Po 2 cena jaka sugerujesz 1300zł w angli pewnie bedize ok 800-900 wiec napewno nie jest to lepszy sprzet od 5 mx
Chociaz nie mona sugerowac sie cena...
(bez obraz i mysli ze chcem Ci wsoczyc na szyje Raned...)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewki 20 i 26 cali wystepują równolegle.Tak jest w bardzo wielu wykrywaczach na świecie.A cewki 20 cm i mniejsze z reguły są pełne.I niekoniecznie stare".

Widzę,że rodzi się kolejny wykrywaczowy guru".
Zaczyna się od trzęsienia ziemi a potem będzie już tylko gorzej........


pozdrawiam,
wicja1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARKADIO.IE :

1. Zarówno Tobie ,jak i wszystkim przypominam , że w tym dziale nie umieszczamy zdjęć znalezisk :) , a Ty Arkadio jako użytkownik już doświadczony na tym Forum powinieneś o tym doskonale pamiętać a nie umieszczać dwadzieścia parę zdjęć z urlopu :) Wątek po tym względem oczyszczony".

2. Myślę , że ten dział , na tym Forum , nie jest najlepszym miejscem na polemikę z Proscanem :)

3. Nie przekręcamy nick`ów. OK :)

Wątek o C.SCOPE jest według mnie generalnie bardzo fajny i szkoda , żeby poprzez ewentualne kłótnie lub robienie z niego Galerii" musiał by być przeze mnie np. zablokowany . Wszystko jasne :)?

Pozdrawiam
Martin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Martin, ok wszystko jesne:) Ja nie reklamuje niczego,ale nie pozwole sobie na taki traktowanie,i wytykanie ,wtykanie mi ,że jestem w błędzie,kiedy jest odwrotnie. Szkoda ,że teraz to wyczyściłeś,nie wcześniej:(

Nie prowadzę do żadnej sprzeczki,jest to różnica zdań,i to dość spora.Każdy może się pomylić,to normalne.

Ja tylko to sprostowałem :)

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla rozlużnienia atmosfery - moja przygoda z R-1.
W ostatni weekend chodzę sobie w upalne popołudnie po pruskim
sadzie w północno-wschodnim zakątku polski,zbierając jakieś drobiazgi raczej dla relaksu i przyjemności niż z nadzieją na skarb,w pewnej chwili mój R-1 zaczął się wzbudzać.Nawet w znacznej odległości od gruntu czy metalu,znacznik ID skakał
z 0 na 14;12 zakłócając mi pracę.Zaobserwowałem również
bardzo małe pulsowanie radaru,co dodatkowo wzbudziło mój niepokój.Kombinowałem z ustawieniami czułości,awaria ustępowała co prawda przy nastawie 11,ale był zbyt duży spadek
zasięgu aby dalej się bawić.Z lekka poddenerwowany nieprzewidzianym przyszłym wydatkiem wracam do domu i myślę.
W nocy doznałem olśnienia,skoro radar pulsuje to może coś dostało się pod osłonę cewki.Rano po zdjęciu osłony cewki
i wysypaniu nieczystości,mój R-1 pracuje jak z przed awarii".Znalazłem może 1mm opiłek metalu.Jestem użytkownikiem R-1 od chyba 4 lat,
nigdy nie miałem żadnej awarii,i nie wyobrażam sobie jak można np:uszkodzić przewód czy cewkę albo wyświetlacz.Nie miałem też kłopotów z ustawieniami gruntu czy też innych parametrów.
Dziękuję.
Pozdrawiam wszystkich,ARKADIO szczególnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Zuricigo): A jak tam ,twój tryb statyczny,bo mój to chyba jest troszkę inny(popsuty):)(zartowałem ).Pytam ,bo dość czasu spędziłeś na R-1 ( 4 latka ) to dość sporo:)

Jak dla mnie to prawie od,początku jak pojawiły się R-1 ,a pojawiły się chyba, 5 lat temu??
Też ,nie mam pojęcia jak można takie obrażenia wykrywacza spowodować,bo jest wykonany ,naprawdę solidnie .Ady rozwalić wyświetlacz,najpierw trzeba rozwalić prawie idenytczną(folię/Plastikową )powłokę ekranu ,jaka jest w Minelab EX-SE ,choć w R-1 jest troszkę sztywniejsza,i aby docisnąć ją do wyświetlacza troszkę jednak trzeba nacisnąć.A czemu jest elastyczna ; pewnie wiecie?:)

pozdrawiam i nie sprzedaje C.scope :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Odnośnie jeszcze C.scope R-1 .

Jeśli ktoś posiada R-1 i menu jest w j.angielskim,lub innym:) to proszę na priva:) Może da się coś zrobić? Jeśli nie jest to dość wiekowy sprzęt:)? Nie mam pojęcia do jakiego rocznika ? Ale :)


pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ARKADI.IE mam takie pytanko a mianowicie zastanawiam sie wroc mam zamiar kopic c scopa tylko mam dylemat ,ktory czy 1220xd czy 1220r co byś polecił najbardziej nastawiam sie na militarkę choc inną drobnicą tez nie pogardze gdybyś mogl cos podpowiedziec bede bardzo wdzieczny pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie