Skocz do zawartości

C.SCOPE


ARKADIO.IE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 6 months later...
witam wszystkich odnosnie R1 miezkam w angli 2rok i uzywam ten model jest to swietny wykrywacz ale nie na zalesiony teren i nienadaje sie na militarke jest to angielska prdukcjia a wiazesie ztym to ze 98% fantow wykopuje sie na podkreslam lakach i polach i na takim terenie powinno sie znim chodzic i niem bata na niego sam sie otym przekonalem po 2hektarach lazilo przeszlo 1miesiac dzien wdzien 8 9 osub wiekszosc miala minelaby niewiem jakie modele miejsza z tym jak przestali jezdzic mysle to i ja sprubuje no i przeszlem sie ponich no i troche fancikow ponich wygrzebalem gluwnie przedmioty z brazu wiec mam przekonanie do tego wykrywacza jest bardzo dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
witam kolegow od jakiegos czasu sledze to forum..mialem przyjemnosc chodzenia na dwoch C-S cope model 1220xd i 1220r oraz na rutus solaris (moj sprzet)jesli moge dodac cos od siebie..najlepiej chodzilo mi sie na c scope 1220xd z duza cewka..wchodzil dosc gleboko za drobnica (guziki,monety,niesmiertelniki itp itd)swietne namierzanie natomiast c scope 1220r z mala cewka opuszczal sygnaly glebiej zakopane (brak sluchawek i krotsza praca w terenie na tej wykrywce) co do solarisa nie bede sie wypowiadal bo to temat c scope (chetnie odpowiem na priv)....
zanacze ze za kilka dni bede szczesliwym posiadaczem c scope newforce R1 i tu zwracam sie do kolegow ktorzy chodza na tym wykrywaczu o kilka wskazowek co do ustawien na poczatek...duzo tu pisal kolega ARKADIO.IE prosze o kontakt mam kilka pytan do kolegi..dziekuje z gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
hej arkadio.ie powiedz na jaki poziom nastawić dyskryminację żeby nie piszczało na metalu chodzi mi o sam kolorek i czy jest taka opcja że jak coś złapie wykrywka dużego i metalowego typu hełm hehehe to czy też mi zasygnalizuje na dyskryminacji pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę raczej za kolorkiem ,i staram sie unikać miejsc gdzie jest masa łusek,itp.(bo jeśli jest tam moneta to nakopię się dość sporo )
Jeśli chodzi o dyskryminacje to mam ustawioną ;w trybie militaria na 4-5(jest to automatycznie ustawione na 0 ,ale można znienić co ja uczyniłem ) , ale jeśli wybierzesz tryb monety, to też bedzie na 4-5 ( też można zmienić do dołu i do góry )czyli- to tak jak byś wybrał tryb militaria i zwiększył dyskryminacje, co w efekcie daje coś innego,więc musisz pomyśleć ?
Im większa dyskryminacja tym zasięg troszkę mniejszy.
Ja chodzę na tym pierwszym (militar) i nie jest to dość upierdliwe można zawsze podnieśc sobie o 1-2-3-,ile? Nie mam pojęcia, to sam musisz sprawdzić ,każde miejsce jest inne


pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niedzielny wypad w plener okazał się porażką od samego rana padał deszcz połaziliśmy z kolegą trochę i do domu mokrzy jak kury.Ale dziś nie podarowałem i zajechałem na starą miejscówkę w ciągu 30 min 4 wybuchowe niespodzianki które zostały głęboko w ziemi i parę drobiazgów powiem wam panowie że jestem pod wielkim wrażeniem nowej R-1 pzdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a jakoś idzie idzie jak mam trochę czasu to se poużywam wykrywki efekty:parę kopiejek,łusek od groma mosinki i parę rozrywek,które zaznaczam zostały w ziemi na razie śmigam na all metal z dyskryminacją do 5 ale kombinuje z ustawieniami a problemy są takie że nie mogę jeszcze wyczaić dokładniej ustawień żeby nie łapał śmieci typu kapsle,zawleczki od puszek itd bo na tych samych ustawieniach wychodzą i monetki ZDRÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawleczki od puszek zostaw( zbieraj) :) kapsle polmosu też!
A kombinowanie z ustawieniami ,aby to pomijał?

Jedyna kombinacja to dyskryminacja"

Odnośnie walki z tymi przedmiotami,i ustawienia dyskryminacij tak,abyś znajdował same np: monetki" -
to powiem ,że przegrasz.
Zmniejszając dyskryminacje nic nie tracisz,wręcz przeciwnie.
Ale to tylko moje zdanie:)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
witam wszystkich wczoraj bylem w ashford c.scope international ltd po cewke 15 ichc piatek 13 tosie niezrazilem tym i zato spotkala mieni nagroda cewke dostalem gratis bo nie mnieli nowej tylko uzywana ale dlamnie to wgladala na nowa no i wykrywacz mi sprawdzili jeste pod wrazeniem super obsluga a tak na marginesie numer seryjny wykrywaczy znajduje sie skrzynce na baterie mala naklejka z numerkami cokolwiek zamawiacie to podajcie ten numer ,zebyscie puzniej nie byli zaskoczeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie