Jump to content

Wybuchowi poszukiwacze zatrzymani


Bocian

Recommended Posts

Przecież to jest kompletna głupota, żeby nie powiedzieć idiotyzm, aby w domu trzymać niewypały i materiały wybuchowe!!Przecież jakby to rypło zabiłoby nie tylko idiotów ale i wielu nic nie podejrzewających ludzi!!Kompletny brak odpowiedzialności i rozumu!Normalnie ręce opadają, śmiech na sali.


Pzdr
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Wszytko by bylo ok gdyby nie sprzedawali MW i nie trzyanmali niewypalów w domu, a tak pozatym to co wy wogl mowicie nie kazdy MW jest wrazliwy na bożdće mechaniczne i sie detonuje!! Trotyl, heksogen (RDX), petn nie jest niebezpieczny w przechowwaniu, detonuje sie dopiero od spłonki detonacyjnej, wiec przechowywac mozna bez problemu!~Piszecie niekiedy bzdury, oczywiscie materialy wybuchowe inicjujace sa niebezpieczna, ale nie bylo ich wymienionnych!
Link to comment
Share on other sites

Czytając gazety raczej nie dowiemy się prawdy.Nie nazywał bym nikogo głupcem",nie znając faktów,a opierając się na tym co głoszą media.Po akcji antyterrorystów w garażu mojego kolegi/przestrzeliwanie kłódek !!/i wydobyciu paru struchlałych giwer można było przeczytać:Ganksterski skład zlikwidowany!!".Nie wspomnę o dopisaniu mu przez media materiałów wybuchowych i innych bzdur.
Może z wyrokami powinniśmy być ostrożniejsi.I jeszcze warto sobie wspomnieć Pana Wojskowego/czterdzieści lat w wojsku a już sierżant/ który w TV opowiadał z przejęciem o zlikwidowanej właśnie grupie 10-letnich neofaszystów!!!! zbierającej niewybuchy.Nie dajmy się zwariować!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information