Skocz do zawartości

JAKIE FANTY ODKOPALISCIE W WAKACJE ?????????????


Gość NINO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie ,jako że wakacje zakończyły się parę" dni temu proponuje o nie dokonywanie dodawania postów do tego tematu! Do tego celu od dnia 19.09.2003 służy temat pt. JAKIE FANTY WYKOPALIŚCIE PO WAKACJACH".
Seredecznie dziekuję.

z poważaniem
bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam wszystkich. Po całorocznym poszukiwaniu z kolegą trafiłem na 150 sztuk mauzer, 60 lebel i kilkanaście sztuk naboi do mosina oraz dużo pojedyńczych zdeformowanyh łusek,zamków.Znaleźliśmy karabin w bardzo złym stanie (samą lufę). Zdarzały się również tzw. urwiłapki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

co prawda skaneru nie dorwalem, ale dorwalem cyfrowke i porobilem zdjecia zdjec juz wywolanych
kiepsko t owyszlo bo reka m isie trzesla, no ale popatrzcie jak prusy wschodnie kopia te 120klamer o ktorych pisalem :)

na fotce ja w znalezionej pikielhaubie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś z zupełnie innej branży. Przedwczoraj przywiozłem ten motocykl DKW KS200 z 1939roku. Kumplowi przynieśli go goście, którzy wykopali to cudo w ogródku jednego dziadka:) Dziadek z niewiadomych powodów wolał zakopać niż wyrzucić na złom. Dodam że nie był zakopany przed wojną lub tuż po niej tylko 20-30 lat temu. Z tego co zostało do uratowania jest tylko rama, przednie zawieszenie i kierownica. Błotniki są w 1/4 zjedzone każdy, a zbiornika paliwa jest tylko 1/2!!! Reszty motocykla nie było. Teraz jest już oczyszczony z ziemi i grubej warstwy jakiegoś syfu z rdzą i starym lakierem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz z tym zamiar dalej zrobić ??
widziełem kiedyś fotki z jakiegoś muzeum motocykli w Szwecji, stały sobie rządkiem wyglancowane motorki połyskiwały chromami, ale zapamiętałem tylko jedno zdjecie - odtworzone wnetrze jakiejś starej komórki, a w niej koło róznych klamotów i stogu z sianem taki właśnie relikt tj. to co sie śni po nocach chyba każdemu kolekcjonerowi starych motocykli i nie tylko ich zresztą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci zdjęcie z tego muzeum w Szwecji. Jak zobaczyłem tego Harleya pierwszy raz w takiej scenerii to powaliło mnie z nóg!!! KS na razie sobie u mnie zostanie, na pewno coś z nim zrobię, ale jeszcze nie zdecydowałem co. Jeśli wpadnie mi wystarczająco dużo części do niego w podobnym stanie jak to co mam, to może też sobie zafunduję taką prywatną ekspozycję. A może pódzie na części do moich pozostałych dekawek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie