Skocz do zawartości

ALLEGRO HITS


sloneczny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Vasili, pierwsze zdjęcie bez lampy robione, drugie i trzecie z lampą. Przeważnie innaczej wtedy kolory łapie cyfra. Porównaj ślady startego palcami kurzu na fotce 1 i 2 przy krawędzi tego hałera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahahahah :D no w sumie piku po drugiej stronie :( to kto by go zastąpił jak nie ja:D ej huk nie wyznawaj mi miłosci przy wszystkich ;( jeszcze będziemy na forum dyskryminowani :D :D pogadamy skarbie na priva :D:D:D:D
oczywicie zartuje :D nie no trzeba by przystopowac z tymi zartami?? jak tam inni sądzą??
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh piku........... pisałem juz ze jest u mnie brat cioteczny z krakowa. On pod nickiem schm. sie kryje :D i często sie loguje z mojego kompa na forum. Czasami jest tak ,ze on zapomnia sie wylogowac. a ja poprsotu siadam po nim na kompa i pisze.. z tąd te posty od schm. niby w moim imieniu. A jak sie chlapnołem z tym na wątku ,,CZY TO RURA OD...'' to nie przyznałem sie od razu bo nie chciałem zeby zrobilo sie z tego wieeelkie halo jak teraz...

pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie