Skocz do zawartości

RSO. Mamy gąsienice, wiemy gdzie reszta. Co dalej?!


Rekomendowane odpowiedzi

oksio, nie masz zwyczaju się tłumaczyć z tego ze kogoś nazywasz kłamcą, oszczercą i głupim, i to bezpodstawnie
wobec tego nie zniże się do twojego poziomu i zwyczajnie wyciągnę wniosek ze napisałes w nerwach o kilka słow za dużo na swój temat.
mleko się już wylało i koledzy z forum troche się o tobie dowiedzieli z twoich własnych wypowiedzi
ja juz nie musze nic a nic dodawac, a twoja wiarygodnośc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kleszczu. Nie wiem, czy Oksiu Ci odpowie, ale ja tak (za niego).
Powtórzę co napisałeś (cytat):
ak tak zaufajcie warsowi albo oksiowi, kontaktujcie sie na priva jak wars grzecznie prosi, najlepiej pokażcie mu miejscowkę, apotem........
dłuuuuuuuuuugooooooooooo będziecie wspominać te chwilę zapomnienia w swoim życiu
równie dobrze od razu mozesz poddac sie karze za tylko ze pomyslales o wykopkach i czym predzej zamknac sie musisz w celi aby odsiedziec za to co pomyslaleś".
Wiesz co to oznacza?
To oznacza jedno. Oznacza insynuowanie, że mamy zamiar podebrać" namiar Loopowi1. A to jest już pomówienie mój drogi. Karalne!
Pozdr. wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wytłumacz cytowany powyżej fragment twojej wypowiedzi.
Bo jak go mam zrozumieć ?
Bo jeśli twierdzisz ze mam nieuczciwe zamiary to podaj przykład kiedy kogoś oszukałem .
Na jakiej podstawie mię oceniasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie powtarzam, tylko żadam od Ciebie przedstawienia dowodów na to co piszesz. A może jesteś ograniczony skoro nie jesteś w stanie zrozumieć tego co piszą do Ciebie dwie osoby - tj. Oksio i ja? Żądamy dowodów na Twoje insynuacje.
Pozdr. wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oksio, czas na tłumaczenia minął jak nazwałes mnie kłamca i oszczercą nie czytając dokłądnie mojego tekstu
ale ja nie jestem pieniaczem i olewam to, chociaż twój przyjaciel wars za mniejsze rzeczy grozi procesem,
niedługo zrozumiesz sens mojej pierwszej wypowiedzi, ale temat jeszce nie dojrzał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mam ten tekst zrozumieć bo chyba potrafisz wytłumaczy swoją wypłowieć.
Mnie stać na słowo przepraszam ale twoje insynuacje są chyba czytelne.
Chcesz kogoś ostrzec przed moja osoba czy zniechęcić do współpracy?Masz racje czas minął bo to ty zacząłeś te insynuacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to z tego wszystkiego wyciągnąłem taki wniosek ,że na razie się powstrzymam z tymi miejscówkami z tankami pod Warszawą dopóki nie zobaczę samolotu Oksia ,bo jak dla mnie starego to trochę za dużo tu krzyku, a wydaje mi się ,że do takiego przedsięwzięcia potrzeba stalowych nerwów ,a nie wymachiwania szabelką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oksiu, wars, kleszcz, mam nadzieje,ze zdajecie sobie sprawe z tego, ze zasmiecacie moj post, ktory miał byc o czymas innym. Nie chodziło mi o stworzenie platformy do waszych przepychanek! Wrocmy moze do tematu...

Badzcie rozsadni i uszanujcie moja prosbe.

Zacznijmy moze od tego, ze ktos wklei cos ciekawego na temat tego transportera, bo ja nie znalazłem dotychczas informacji ktore całkowicie zaspokoiłyby moja ciekawosc.

Wars, oksiu nie dziwcie sie, ze jestem ostrozny. Chciałbym siegnac jeszcze rad innych i dopiero wtedy wybrac co w moim przypadku byłoby najlepsze. Pozatym badzcie bardziej ludzcy w swoich wypowiedziach, bo zgrywacie strasznych wazniakow i przechwalacie sie swoja wiedza, zwlaszcza wars... (Sorry, takie odnosze wrazenie po 3 dniach na forum) Nie oczekuje wytłumaczenia dlaczego tak jest, wrecz oczekuje by go nie było, by dalej nie zasmiecac postu, po prostu mowie co mysle i chce byscie przyjeli to do swojej wiadomosci. PEACE!

YOONY odezwij sie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie