Skocz do zawartości

oto jak wyglądają dzieci po pogawętce na forum :D:D


VASILI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem,że mozna sie cieszyc i wkurzac podczas gry.......ale to był przypadek nadzwyczajny takiego to trzeba odosobnic zamknąc w piwnicy albo gdzies.A kompa to dotykac przez pare lat nie powinien!!!.......Co za DDDeeBBiiLL!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on w nic nie grał ! Zwyczajnie net mu wolno chodził :\\
No kazdy sie wnerwia ,jak wszystko wolno sie otwiera (np gdy bydlo ze szkoł wraca i odpala kompy ) no ale to ,z linku to skrajny przypadek !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrajny przypadek rzadkiego debila, jego narodziny były wynikiem błędu (prezerwatywa pękła i środek plemnikobójczy zaczął działać), na miejscu rodziców odesłał bym do szpitala w celu uśpienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykład jak młody niemiec ćwiczy głoś przed pójściem do wojska.. planuje byc generałem.. he he dla mnie totalny debilizm.... takiego to nawet w schronisku dla zwierząt nie przyjeliby... totalne zwierze,, POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRAZAKWAFFE czy jak ci tam... ciekawe jak ty licznik nabiłeś sobie.... ja założyłem 1 taki wątek.. w sensie ze nie związany z forum!! przeczytaj resztę moich wątków... o ile chcesz... ten był 1.. co nie wolną się pośmiać czy co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie