Skocz do zawartości

oto jak wyglądają dzieci po pogawętce na forum :D:D


VASILI

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ HEJ CHWila..... ze co?? szkoda ci mnie?? a z jakiej to racji co>>// przecież nie mam downa itp..?? ja tu nie chce nikogo obrazac ani z nikim się kłucić... bo nie po to jest to forum.. juz pisałem dopiero zaczynam i nowicjusze czasami popełniają pomyłki a doświadczeni i zaprawienie w ,,BOJACH'' dajmy na to przykład no ty powinni czasami przymykać na to oko.. POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODZIWIAM TU WSZYTSKICH BO śLEDZE TO FORUM juz od dawna... i jestem pełen podziwu dla waszej wiedzy.. ja też robię wszystko w tym kirunku żeby mieć taką wiedzęjak wy szanowni panowwie.. wie mze jestem jeszcze młody i nie znam zycia.. ale i tak juz troche przeżyłem cóż dzięki wam wszystkim za odpowiedzi na moje posty itp POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koledzy sie myla.Oczywistym zdaje sie byc fakt iz mlody potomek dzielnych krzyzakow i SS manow mial pecha zalogowac sie na Forum odkrywcy i przeczytac omylkowo watek w ktorym dowiedzial sie ze III Rzesza przegrala 2ga wojne a wodz sie zastrzelil i otrul.Do tej pory rodzina skrzetnie przed nim ukrywala ten fakt.Prawda potrafi byc jak widac ciezka do zniesienia:)pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha noooormalnie bardzo śmieszne!! a teraz pośle sprostowanie. szanowny panie strazakwaffe niech pan dokłanie przeczyta cały tan wątek i niech znajdzie mi pan tekst w którym nazwałem tego chłopca downem?? bo właśnie czytałem cały i jakoś nie moge czegoś takiego znaleść?? pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć niesamowite nerwy i cierpliwość...Ja bym nie dał rady...Wykończyły by mnie pewnie nerwowo w ciągu kilku dni...Ale gratuluje podejścia..., niewielu pewnie by się znalazło osób które by sobie z tym radziły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie