Skocz do zawartości

Stalingrad" - film


bolas

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedię ludzką można pokazać na różnoraki sposób nawet w taki jak proponujesz, z tym że trzeba byłoby na strojach wpisać przynależność narodową by każdy wiedział kto to, etc. Chodzi mi jedynie o to by nie czepiać się szczegółów. Chciałbyś pewnie mr2z by w każdym historycznym filmie wykorzystywano rekwizyty z epoki lub o takim samym wyglądzie idealnym. Ja nie oceniam jakości filmu po detalach, pozdrówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ze Stalingradem" jest tak, że sam film, a już wogóle aktorstwo, jakoś mnie nie zachwyciło... Ale co dziwne, raz na rok albo dwa, mam nieodpartą pokusę obejrzeć go ponownie... ;)

A porównywanie go z Byliśmy żołnierzami" jest zupełnie nie na miejscu, bo Mel zafundował nam tyle patetyzmu, umiłowania Ameryki i bohaterskich czynów dzielnych amerykańskich chłopców, że od tych słodkości aż mdło się robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miejscu na miejscu ... dla mnie to ten sam poziom kichy ... dokładnie taka sama jak Mel ... Mela też można looknać z nudów raz na 2-3 lata, co by się udławić piękną i dzielną amerykańską flagą.

Pijani niem. oficerowie na pułkowych (i kazdy ma ich gdzies) uroczystościach, żandarm leje porucznika w polu itp ... nic wspaniałego. Jedno działo i 20 ludzi niszczące (w płaskim pustym polu) 9 T-34 i cały desant ruskiej piechoty przy stracie moze z 6-8 ludzi. Ehhhh ... Allo Allo bardziej mi się podoba.

W mojej skali 6/10. Czyli - od bidy może być"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie