Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• 0
huk 100

Czy to polikarpow ????

Question

witam jestem tu pierwszy raz mam takie miejsce gdzie spadł samolot ale nie moge ustalic typu wiem tylko ze sowiet bo są ruskie napisy i ze silnik miał gwiazdowy moze ktoś po elemętach coś rozpozna-dam troche fotek ale sie boje botu jakiś pan Bocian podobno bardzo krzyczy na ludzi którzy dają fotki-pozdrawim wszyskich i pan BOCINA

Recommended Posts

mam jeszcze z innej beczki pytanie do bombla czy silnik od Ławoczkina to modyfikacja silnika od I-16 - siemka

porostu nie pamiętam juz z kąt to wiem a niemam nigdzie to potwierdzone -jak jesteś bliżej MLP to moze cos szybciej sie dowiesz-będzie to potrzebne do następnego wątku aby coś wykluczyć-siemka

postarałem sie je jeszcze powiekszyć ale chyba tam nie stoi [jak wół ]jak-11 prosze lepiej chyba widać to nie 11 ale N co nieznaczy ze pierwszy człon może być -Jak-pozdro

Witam!
Huk100. Miejmy nadzieję, że stary" Bociek będzie litościwy dla Cię... :))
Ładne trafienie. Możesz zdradzić rejon naszego pięknego kraju, gdzie to znalazłeć?
Pozdr. wars98

a nawet dwóch-ostrzegali mnie przed tym widze ze juz sie zaczyna zazdroszczenie-pzrepraszam a.korbaczewskiego ze zamieścilem tu moje znależiski moze juz nie będę zamieszcał przepraszam wszyskich nie wiem za co ale przepraszam

w pierwszej chwili to sie przestraszyłem ze dałem elemęty z innego samolotu ale jednak jest ok. to z jednego miejsca z drugiego dam w innym wątku -daje jeszcze fotke jak prosiliście. innej fotki juz nie mam tego elmętu-chyba arek ma racje do podwozia-ale zostają te nieszczęsme pokrywy od zaworów sugerujące motor-gwiazdowy -narka

Huk100. Ty nie przepraszaj, bo nie ma za co. Daj zdjęcia tego drugiego szczęścia! ;)
Pozdr. wars98

• Create New...

Important Information