Skocz do zawartości

Nowe zdjęcia wz.34


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 392
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
fajne zdjęcie bo pokazuje jaki teren jest w tle, dotychczas ujęcia pokazywały droge i chałupy w tle. Jako iż jestem z okolic" moze kiedyś uda sie znaleźć troche czasu i namierzyć to miejsce. Domyślam sie w pobliżu jakiej wsi miało to miejsce. Może kiedyś zdjęcia pokażą pozostałe strony wtedy było by znacznie łatwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Było czy nie było, co za różnica. Wiadomo, że nie chodzi o to żeby robić bałagan w wątku i wstawiać to samo zdjęcie x razy jedno pod drugim. Z drugiej strony wiadomo, że te same zdjęcia będą pojawiać się na aukcjach wiele razy, a nie każdy będzie chciał sprawdzać kilkadziesiąt zdjęć wstecz. Więc jak się powtórzy, nic się nie stanie. Poza tym zagląda tu sporo nowych osób, które czasami wnoszą coś nowego nie musząc przy tym grzebać w zamierzchłych otchłaniach wątku. No i jeszcze dochodzi auka przez powtarzanie" ;). Parę razy zdarzyło mi się, że zauważyłem na zdjęciu coś ciekawego oglądając je dopiero któryś raz z rzędu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie