Skocz do zawartości

Lasy Panewnickie k.Katowic dużo ciekawostek a mówicie że na Górnym Śląsku nie było żadnych walk ?????? poczytajcie choćby trochę to się zdziwicie


gemini

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim walneły mi się klawisze.I ....Bocian..nie musisz mnie spławiać a nietykieta jestmi doskonale znana w Polsce ten słowo tojest chyba[EUREKĄ]!!! pozdro dla pik -78 że się troszczy o innych GEMINI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasy Panewnickie to w ogóle ciekawa historia.W czasie II.w.św.grupy dywersyjne HJ.iSS. prowadziły wspólne szkolenia do działań na tyłach wroga. Pytanie dlaczego?. Dlatego właśnie że Górny Śląsk był poza linią fronu a przede wszystkim poza działaniami Polskich służb jak....AK. GL. itd. oraz ruskami. Ponawiam nadal wątek lasów panewnickich a wiedzcie że tam [gebelsy] wrzucili zamordowanych harcerzy Śląskich z wieży spadochronowej ,której bohatersko bronili ....poprostu do dołu Bocian!nie musisz mnie upominać onietykietę ! Lepiej sprawdzać co innego nieprawdaż? Bez obrazy......................
Czekam na odpowiedzi nie zawsze jestem dostępny,gdyż mam nieregulowany czs pracy .Ale zawsze jestem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gemini skąd taka nerwowa reakcja?

Jak mogą się walnąć" klawisze. Napisałeś post i nie zauważyłeś że krzyczysz?

Po drugie gdzie Cie spławiłem?

Po trzecie moim obowiązkiem jest pilnować tutaj właśnie takich rzeczy. A wystarczyło żebyś przeszedł nad tym do porządku dziennego lub napisał coś wesołego typu ups caps mi się zaciął " itp. i po sprawie. Ale próbujesz na siłę udowodnić że to nie Twoje palce napisały tylko klawisze się walnęły.

Po czwarte ten wpis był całkiem zbędny

....poprostu do dołu Bocian!nie musisz mnie upominać onietykietę ! Lepiej sprawdzać co innego nieprawdaż? Bez obrazy......................"

Muszę Cię upominać a co będę sprawdzał to już sam zadecyduje. Czy masz jeszcze jakiś problem do rozwiązania?

Jako moderator i administrator serwisu bardzo chętnie jeszcze w czymś pomogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwo!Bocian! może ty jesteś szpecem w kompach itd...itp....ale ..ja .robię jeszcze na klawiaturze DDR a jeśli ci chodzi o tą [frazę]poprostu do dołu to chodzi mi oto że ci Harcerze śląscy zostali TAK bestialsko pochowani!!!!!!! proszę wróc do mojego poprzedniego tematu! a może zrozumierz że mam rację . PS.jeśli z ciebie taki cwany cenzor to dlaczego?,nie wywalczysz dla nas [łowców skarbów] odp.przywilejów? Tak.Na marginesie będąc do nie dawna w Holandi w pracy [1 rok] sam łaziłem przy brzegu Atlantyku z piszczałą tam to jest normalna rozrywka ludzie,spędzają tam wolny czas niejednokrotnie wspaniale przytym się bawiąc oczywiście jeśli są Fanty to atmosfera jest wspaniała.I nie ma takiego bajzlu u nas ..... Jeszcze coś?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbiegajcie zanadto od tematu, OK?

Gemini-> nie buntuj się na wszystko, OK?

Bocian jest Adminem, więc może sobie robić co chce. Jak chcesz Mu nawciskać, to napisz do niego na meila, bo zaśmiecasz forum.

Pozdro. Grzesiek.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora wons 12:44 09-02-2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj gemini widzę że nie możesz przeżyć że ktoś ośmielił się zwrócić Ci uwagę.

- krzyczysz na forum
- nadużywasz wersalików w zdaniach
- Mickiewicz przewraca się w grobie czytając Twoje posty
- próbujesz byc złośliwy mimo że nie potrafisz tego zrobić na poziomie
- floodujesz pisząc post jeden za drugim


zaczyna się jak w kawale ...przychodzi nowy na imprezę..."

Nawet nie zadałeś sobie minimum trudu żeby zapoznać się ze zwyczajami panującym na forum, nie przeczytałeś regulaminu mimo że rejestrując się potwierdziłeś jego znajomość.

Właściwie to powinienem napisać teraz słowo rzy" chociaż na innych forach już byś dostał bana na dzień dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 years later...
lasy panewnickie mają dużo fajnych rzeczy wiadomo że na śląsku było powstanie śląskie idp wiadomo las jest bardzo duży troche go znam bo żem mieszkał na załeskiej hałdzie i kiedyś kopali robotnicy i znalezli 17 złotych zębów i 2 piersiąnki idp jak któś jest z katowic lub z rudy śląskiej to opłaca się iść naprawde a jak któs poszukuje jakiś fajnych terenów to możecie domnie napisać na facebooku tylko w katowicach i tereny jak coś JAKUB CHUDY pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie