Skocz do zawartości

Blut und Ehre - polscy neofaszyści


coriolan

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się,na ile ta strona jest legalna...Wszak zabronione jest propagowanie jakichkolwiek treści nazistowskich w naszym kraju.Może więc jakiś mały donosik do właściciela serwera...i zinformatyzowana sekcja polizei się nimi zajmie...Nikt normalny nie podpiera się przecież wizerunkiem Hitlera.Tak Satron1200,tylko chemioterapia może tu pomóc,najlepiej Cyklonem B w jakiejś piwnicy...wtedy jeden debil z drugim może coś zrozumie,choć wątpię...niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś oglądał Fakty" TVN to wie, że trafiło do ministra. Zobaczymy co z tym zrobią. Ciekawi mnie tylko, jak się witają ze sobą członkowie tej organizacji - Witaj, słowiański poczłowieku"?

Przypomniał mi się tekst z Powstania Warszawskiego" (Lao Che) - Nie wyjdzie stąd żywa, psia jucha parszywa - K**** wasza faszystowska mać"

Coś takiego trzeba usunąć. Niedpuszczalnym jest, żeby w kraju, którego obywatele cierpieli z powodu hitlerowskiej agresji zaczął się kult Wodza"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac z pracy sluchalem 1 programu PR, problem ze zdjeciem tej strony jest takie ze stoi ona na serwerze w Stanach i zeby podjac jakies srodki zaradcze ABW skontaktowalo sie z oficerem lacznikowym FBI. Niestety druga strona musi sprawdzic legalnosc tresci pod wzgledem prawnym panstwa w ktorym stoi ten serwer.
W Polsce tresci gloszone na tej stronie sa scigane z urzedu, z tego co jest mi wiadome Prokuratura zajela sie ta sprawa. Osobne zawiadomienie zlozyla dzienikarka radia Tok FM znajdujac swoje nazwisko na liscie poznanskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to leczył inaczej. odtworzył bym rekonstrukcję KL (w miejscu gdzie go nie było, żeby nie kalać miejsca takim ścierwem), warunki realne i zamknął ich na jeden miesiąc. Większości by przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas reedukacja Historyczno ideologiczna..Kurs z zakresu dzialan zbrojnych i zalozen ideologicznych Rzeszy Hitlerowskiej na ziemiach polski w latach 39-45 a takze skutkach geo politycznych dla polskiego narodu w latach powojennych...A potem kula w leb:) Niestety idiotow nie brak.A niebezpiecznych idiotow powinno sie likwidowac.Wylanczac z zycia spolecznego.Nie koniecznie izolowac i utrzymywac z pieniedzy podatnikow..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona dziala od kilku ladnych lat...wspopracuja z panami z UK z combat18,a co za tym idzie sa raczej bardziej niz iebezpieczni".ale tak po za tym...ciezko jest ich spotkac na ulicach polski.sa dobrze zakamuflowani.i odcinaja sie od tz hooligansow.nie robia takich rzeczy.
jednakze mimo wszystki
NAZI FUCKERS!!!!!!!!!(TB)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
wiem ma pare ich stron ale wole nie podać zeby ie myśleli ze ja jakiś (.....) wiecie ale strona spoko znalazłem tam fajne zdjecie naszego byłego prezydenta i to prawdziwe! padlibyście jak znajde do niej adres to wam powiem pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem, czy to źle, czy dobrze, że daliscie tu link do strony tych psychopatów. Sądząc z niektórych postów, ostatnio Forum odwiedzają również rozmaici kibole i młode chłopaczki , którzy łatwo ulegają podobnej propagandzie i imponuje im faszystowska ideologia. Chociaż, sami pewnie też znaleźliby tą stronkę, a normalni ludzie mogą ją obejrzeć ku przestrodze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie