Skocz do zawartości

Jestem nowy


mikipad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, pragnę z radością oznajmić, że jestem nowozarejestrowanym forumowiczem. Mam 12 lat, zaraziłem się wykrywaczem i saperką, chcę z się z Wami dzielić swoimi odkryciami. Dysponuję wykrywaczem HS-3 i bardzo na niego liczę. Czytałem wszystkie wątki we wszystkich kategoriach i mam wielki szacunek dla Waszej wiedzy i doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie - mikipad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tak pięknych okolicznosciach przyrody i tego... niepowtarzalnych :D
a ja jestem pik78 -legenda tego forum ,wkrotce sie pewnie dowiesz dlaczego legenda :)Tak z ciekawosci ,a ile latek ma nasz nowy kolezka :D ???

Uwazaj ,w dziale grupy rekonstrukcyjne i inscenizacje jest cała masa podstarzałych tatuskow z brzuchalami od piwska a w dziale identyfikacja jest cała masa medrcow :D

No i to by było na tyle...
Serdecznie witamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mikipad. Niech Twoje nowe hobby przyniesie Ci wiele pozytywnych wrażeń, życzę wielkiego bicia serca gdy Twój wykrywacz zawyje i zawsze bogatych dołków. Przyłanczam się do próśb o ostrożność podczas poszukiwań. Słuchaj głosu rozsądku doświadczonych i dojrzałych eksploratorów. Nie rób pochopnie niczego co może sprawić ból Twoim rodzicom. W ziemi bowiem czai się wiele niespodzianek, również i tych złych. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no spoko, to jest do wykonania :)
Poświęcając średnio 5 sekund na post, przy 8 godzinnym dzniu czytania przaeleciałby całe forum w jakieś 45 dni :D
Ale wątpie, czy jego mózg przeżyłby taki nawał informacji...

Powodzenia mikipad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

...zaraziłem się wykrywaczem i saperką,...". Trzeba być ostrożnym hi hi nie tylko z ozrywkami" jak widać. Tego się już nie da wyleczyć hi hi. Życzę ciekawych chwil w trakcie obcowania z historią.

Bywaj - Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję za życzliwe słowa. Panów borutę i idiotę informuję, że forum Odkrywcy śledzę już od roku, więc spokojnie zdążyłem wszystko przeczytać. Mózg wytrzymał. Pana pik78 informuję, że jak pisałem na początku, mam 12 lat. Mam nadzieję, że tak jak Pan też kiedyś będę legendą
( jednak będę skromniejszy ).
Pozdrawiam mikipad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzbox - mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim.
Miłe pocieszenie ze strony Fiodora - szczera prawda, jest tego jeszcze dużo. Kopię z tatą głównie na Podlasiu i nie narzekamy.
mikipad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj mikipad. cieszę się że w takim wieku zaczynasz walczyć z tą ciężką chorobą którą się zaraziłeś .myślę że jeśli będziesz postępował(odkopywał)bardzo rozważnie to choroba ta da ci wiele przyjemności i radości ja mam46 lat i dopiero od 3 intensywnie realizuję swoje mażenia z moich 12 lat o znalezieniu mojego skrbu i najważniejsze jest to że za każdym razem kiedy będziesz trzymał saperkę, kopał kolejny dołek a zniego wyskoczy kolejny fant który nie zawszy będzie bursztynową komnatą ale da ci sporo przyjemnych chwil w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dlaczegow tym miejscu? kto? po co? kiedy????? życzę ci takich dołków w jednym z moich wypadów mój smętek wył jak szalony a na powieszchnię wyskoczyła...... pół metra niżej bylo pół katjuszy .i takie historie będąsię trafiać pozdrowienia ze szczecina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no on a już ja myślałem ze jestem najmłodszy.. he no spoko im wcześniej się zaczyna tym więcej ma się wiecej doświadczenia.. ja też zaczynałem w twoim wieku.. udanych wykopków.. POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie