Skocz do zawartości
  • 0

coś co wyglada jak ryngraf


kubas

Pytanie

Przedmiot ten wykopałem na terenie byłego obozu szkoleniowego ostlegionów.Wygladem przypomina ryngraf wykonane jest z miedzi.Było to przytwierdzone do strzepka zbutwiałego materiału.Zewnetrzna strona tego czegoS pokryta jest symetrycznym wzorem trudnym do razszyfrowania.Obok tego wykopałem także ostrogę kawaleryjską wermachtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Przedmiot ten wykopałem na terenie byłego obozu szkoleniowego ostlegionów.Wygladem przypomina ryngraf wykonane jest z miedzi.Było to przytwierdzone do strzepka zbutwiałego materiału.Zewnetrzna strona tego czegoS pokryta jest symetrycznym wzorem trudnym do razszyfrowania.Obok tego wykopałem także ostrogę kawaleryjską wermachtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wzoru - spróbuj odbić wzór na papier, tak jak się kiedyś kalkowało" monety. Przyłóż papier, weź ołówek zwykły (bez gumki) i dupką" pocieraj po papierze. Powinien wyjść wzorek. Moim skromnym zdaniem jakiś element ozdobny do uprzęży, czy oporządzenia pozaregulaminowa".

pzdr woyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie