Skocz do zawartości

Wyzwolenie Tomaszowa Maz. 21.01.2006r. - Wrażenia!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Brać!

Właśnie wrociłem z imprezy. Świetna zabawa pomimo dużego mrozu i kilku problemów technicznych. Niestety nie mogłem robić zdjęć, ponieważ brałem udział w walce. Jeżeli ktoś ma ciekawe fotki, to zapraszam do ich prezentacji tutaj.

Należą się wielkie podziękowania dla grup Pomerania i AA7, które licznie wsparły dzisiejszą imprezę.

Pozdrawiam!

klOki
GRH Pilica"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Swietna scena nalotu iłów. chłopaki z pomerani latali w okopach od wybuchów... peknieta gącienica w lufciku pomieszała szyki a potem juz wielka improwizacja. chwała wszystkim biorącym udział że pociagneli ta imprezę.
prawdziwa zima przymarzające zamki.... realizm.
weterani których słuchałem byli pod wrazeniem, mieli łzy w oczach..wybuchy... super. ten przy niemcu w rosi - rewela gosciu sie nakrył nogami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem , widziałem, podziwiam!
chłopaki naprawdę dali czadu, wytaplali się w śniegu, a efekty piro były też niezłe...
stojąc z boku jako widz wcale nie odczułem że to improwizacja, rozkręciliście wszystko b. ładnie
fotek parę zrobiłem, zaraz może i co wstawię, coby zainteresownia mogli się pooglądać...
gratuluję!!

i miły akcent - już po zakończeniu walki w momencie gdy na teren wpuszczono publikę widziałem taką scenkę - dzieciaki poprosiły jednego z chłopaków o łuski - nie tylko spacjalnie dla nich wystrzelił, ale jeszcze jakiemuś dzieciakowi (oczywiście z zachowaniem wszelkich wymogów ostrożności) pozwolił strzelić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie