Skocz do zawartości
  • 0

Rodzaje Spawów


oksio

Pytanie

W jednym z sprawozdań dotyczących prac oczyszczenia torów wodnych i wybrzeża Polskiego ( lata 60-70-te)
Natrafiłem na taki cytat „ Blachy były mocno skorodowane lecz miejsca spawów były pozbawione rdzy i przypominały srebro „ Był to jakiś pojazd pancerny tylko tyle jest w opisie.
Moje pytanie gdzie i kto stosował tego rodzaju spawy i czy może zawierały one dodatek cynku ?
pozdr.
Oksio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

panowie wiem jak wygladaja niemieckie spawy naogladałem sie ich dosyc :) a co do spawów to kazdy sie utlenia czyz nie???? poprostu nazywamy je ogólnie nierdzewnymi poniewaz korozja postepuje w znikomy sposób :) wystarczy przetrzec taki spaw nie tylko w pnzr.VI reka i juz sie swieci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z sprawozdań dotyczących prac oczyszczenia torów wodnych i wybrzeża Polskiego ( lata 60-70-te)
Natrafiłem na taki cytat „ Blachy były mocno skorodowane lecz miejsca spawów były pozbawione rdzy i przypominały srebro „ Był to jakiś pojazd pancerny tylko tyle jest w opisie.
Moje pytanie gdzie i kto stosował tego rodzaju spawy i czy może zawierały one dodatek cynku ?
pozdr.
Oksio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie