Skocz do zawartości
  • 0

biała broń. Jaka?


Raned

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

To mają być dowcipy? Specom" od spraw łóżkowych i mieczy indyjskich dziękujemy. Jest to raczej pruska szpada, może rapier lub jakieś krótsze rożno. Myślałem, że trafi się ktoś kto w tych rzeczach siedzi lub ma chociaż odp. literaturę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)..dzięki za..podziękowania...siedzę "..i ..mam"...takie miałem pierwsze..skojarzenie...ale..nie majac wymiarów..ech...sam znasz się ..najlepiej...szpada..koniecznie..pruska..bo jaka by..albo..rapier...:)..a może jednak..łóżko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra rzeczywiście bardzo do łóżka pasuje :) ale reszta już nie specjalnie... Myślę, że jest to jakaś podrasowana" podróbka, tyle że nie (oczywiście) współczesna...a przy takich wynalazkach style i epoki się mieszają i równie dobrze może tam być coś z Indii i Prus...

PS: Aczkolwiek pomysł z łóżkiem był zaje... :):):)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie jest element łóżka, wedlug mnie jest to laska do podpierania ciosana w Górnym Karabachu, przynajmniej góra na to wskazuje.
Ewentualnie moze to byc trzonek od starego taboreta polączony z kulą inwalidzką ( taką od polskich wykrywaczy) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie