Skocz do zawartości

VIKING vk10 prosze o opinie


brunogd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Można wiedzieć ile Cię bedzie kosztował ten detektor? To bardzo prosty wykrywacz za niewielkie pieniądze, ale takie same są jego mozliwości.. Jeśli jest to WYJĄTKOWA okazja to OK jak na pierwszy raz.. Jeśli nie, to lepiej zacznij np. od któregoś z nowych Garrettów. Wieksza frajda i skuteczność:)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem posiadeaczem tego wykrywacza zakupilem go osobiscie od producenta w Angli ale liczy sie dla mnie opinia uzytkownikow a nie informacje producenta-sprzedawcy (przekopuje anglie w dniach wolnych od pracy i jak narazie efekty w postanci miedzianych monet bez wiekszych uniesien ;) ) cena byla przystepna i zastanawiam sie jakie bylo by zainteresowanie sprzedaza tych wykrywaczy i innych modeli vikinga co powiesz na model wlasnie vk10 nowy w cenie 800zl z dostarczeniem do domu pod drzwi" czy ta cena jak na ten model jest przystepna czy moze przesada" dziekuje za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to zblizone lub nawet nieco slabsze osiagi w stosunku do Bounty Huntera Trackera IV. A ten model BH kosztuje cos pomiedzy 500-600zl w Polsce.
A czy mozna prosic o wklejenie fotki tego Vikinga? Jak jest zasilany i jaka waga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Porównaj sobie cenowo z Garrettami serii ACE. Parametry i osiągi jednych i drugich. Moim zdaniem jeśli chciałbyś poważnie podejść do tematu to powinieneś oczekiwać takiej samej postawy od producenta. Jak na razie za drogo jak na możliwości tego sprzętu, ale to moja subiektywna opinia.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie . chyba niektorzy z uzytkownikow dlugo zawansowaych w temacie ( sugerujac sie liczba oddanych postow ) potrzebuja komiksowego wytlumaczenia problemu . a wiec po 1 , poznalem czlowieka kory od prawie 30 lat zajmuje sie produkcja wykrywaczy metali Viking po 2 . zakupilem wykrywacz metali vk10 bez wczesniejszej znajomosci tego sprzetu nie wertowalem setek stron internetowych nie spedzilem tysiaca godzin na zbieraniu informacji po fakcie postanowilem zapytac sie na forum o mozliwosci tego sprzetu nic nie reklamuje nikogo nie molestuje" poprostu pytam a to ze przy okazji pobytu w Angli zastanawiam sie nad sprzedaza to chyba nie przestepstwo a jezeli nawet to tylko i wylacznie moj problem ( nie widze w tym nic dziwnego pierwsze konkretnie zadalem pytanie dotyczace spraw technicznych po drugie jezeli oferowal bym zakup sprzety o 200 - 300zl taniej niz w Polsce to chyba wielki + ) ze moglbym komus pomuc w zakupie wykrywacza w znacznie nizszej cenie przegladajac forum zauwazylem ciekawosc uzytkownikow - poszukiwaczy cenami sprzetu" za granica wiec nie wiem w czym problem ?! prywatnie-> poruwnujac moja propozycje i zapytanie do przemytniczej dzalalnosci " jest cos absurdalnym i tylko palant przez duze P moglby cos takiego napisac lub urzednik skarbowy;) temat rzeka a a zboczeniec znajdzie nawet paragraf na korzystanie z powietrza Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy pisza sensownie i glupot nie pier..la
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)))))))
Skoro produkuje VK 10 to też VK 30.Tym modelem w dobrej cenie mógłbyś troszkę poszaleć.Tani wykrywacz z dobrymi parametrami sprzeda się zawsze.

A nie mogłeś,chlerka,poznać właściciela C-Scope???????
Pozdrawiam,
Witek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki prosze o nie udzielanie wiecej zadnych odpowiedzi cale podejscie do sprawy wydaje mi sie smieszne a tych wszystkich co maja za dobre humory pozdrawiam wielkim butem w dupe i mysle ze policja nic nie wskura lepiej zgloscisc cala sprawe cbs oni sie tym zajma a kontrole skarbowki moge zaserwowac wszystkim tym dystrybutorom" ktorzy tego potrzebuja wystarczy jawne napisanie --> stary nie zamieszczaj zadnych ogloszen z interesujacymi ofertami - nazwa i dokladny adres i wszystko bedzie carzarne na bialym z iloscia wystawionych faktor paragonow dochodow rozchodow itp niec prostrzeszego aha i na konic jak to z pojebami pierwsza oferta ; kupilem vk10 i rowniez na poczatek bylem ciekawy tym modele wymienil bym wszystkie modele jak zwykle jakiemus debilowi by zabraklo napisal bym modele we wtrzech kolorach to zawsze znalaz by sie debil co zechcial by wykrywacz w innym kolorze niz oferowane poznalem producenta vikingow pewnie a czemu nie c-scope a moze jszeszcze whitsa cala trojke razem w jednym pubie swiat temmat pragne juz zakonczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brunogd, nie denerwuj sie, bo dobry z Ciebie czlowiek, i pomoc chcesz, i pytasz grzecznie. VanWorden w tekscie o policji przedrzeznial tylko Raneda :-) i jego bezsensowny zarzut o przemytnictwie. Skoro kupujesz i wysylasz do Polski - to od tego sa sluzby celne by to oclic albo i nie.
A tobie wszystko wolno! I mozesz Ranedowi wysunac powodztwo cywilne za pomowienie.
Spojrz na to w ten sposob, ze Raned jest dilerem wykrywaczy Tesoro w Polsce, ostatnio jakos wszyscy chwala Minelaby, Whites'y i Fishery+, a o Tesoro sporo krytyki (kiepskie zasiegi, beznadziejne ustawianie balansu gruntu, brak dostepu do rzetelnych informacji itp.).
Wiec co nalezy zrobic by wzrosla sprzedaz? Jedyna droga to wykonczyc konkurencje! A konkurencja to tez ty z tania propozycja Vikinga. Dlatego posluchaj postu wicja1 i zastanow sie nad VK30. Sam bym sie o nim cos z checia dowiedzial.
Pozdrawiam ocnych Markow", ja te nocke poswiecam postowi i czytaniu ksiazeczek:
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=260812#261287
Rewelacja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę, że od pewnego czasu jesteśmy w Unii Europejskiej. Coś takiego jak cło na towary wewnątrz unijne nie istnieje !!!

Inną rzeczą jest odprowadzanie podatków od prowadzonej działalności. Ale to już sprawa Brytyjczyków.

proscan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie