obert8 Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 to dobrze bo stary juz sie za dlugo otwieral
miro5671 Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 No to chłopaki- szczęśliwego,owocnego w pełne fantów pola i lasy,NOWEGO 2006 ROKU. Życzy Brzeg.Pozdrowionka Miro.
maciej Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 Wczoraj ostatni rz w tym roku zdecydowałem się na kopanie. Oczywiście wybór padł na Wiączyń. Trafiłem kilkanaście łusek, podkowę, rączkę do kociołka. Michał za to znalazł" 7 (8?) guziczków carskich.Nastepne moje kopanie już w nowym roku.Panowie i Panie wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.Pozdrawiam.
Mlody Mauser Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 Zycze wam wszystkiego naj w nowym roku plytkich dołkow dobrych fantow Obert I Mlody Pozdrawiam
aaaa.gggg Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 Wszystkiego najlepszego,owocnych poszukiwań i płytkich dołków dla Grupy Łódż w Nowym 2006 roku życzy ekipa FREIWILLIGE CREV"Darz dół!!
IRONRAT Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 Szczęśliwego Nowego 2006 roku dla wszystkich forumowiczów z Łodzi.Ironrat
obert8 Posted January 1, 2006 Posted January 1, 2006 dziekujemy za zyczenia i daszdol wszyskich kopidolow w nowym roku 2006
obert8 Posted January 3, 2006 Posted January 3, 2006 jagoda po co ci statut grupy kalisko ostrowskiej pzdr
IRONRAT Posted January 3, 2006 Posted January 3, 2006 Mam pytanie Jaki budynek jest widoczny na tym zdjęciu, to chyba oczywiste. Opis brzmi Lodz Litzmannstadt Sitz d.Chefs NS-Zivilverwaltung 1942". Natomiast jakie budynki są widoczne z tyłu. Co się tam znajdowało. Ironrat
obert8 Posted January 4, 2006 Posted January 4, 2006 palac poznanskiego na obecnej ulicy zachodniej i ogrodowej w 39 tez tak sie nazywala
obert8 Posted January 4, 2006 Posted January 4, 2006 cholera zle przeczytalem myslalem ze chodzi o identyfikacje budynku pzdr
IRONRAT Posted January 4, 2006 Posted January 4, 2006 To akurat wiem. Szkielet nowego miasta opierał się o Północną-Południową, Wschodnią-Zachodnią. To dlatego Łódź ma teraz ulice głównie pod katem prostym, jak papier w kratkę. Zastanawia mnie, jakie budynki były tam z tyłu? Dzisiaj tam praktycznie nic nie ma.Ironrat
obert8 Posted January 6, 2006 Posted January 6, 2006 Hey !!! zapadliscie w zimowy letarg nikt nic nie dziala Idziemy po motoweteranie na piwo do tawerny czy sa chetni
IRONRAT Posted January 6, 2006 Posted January 6, 2006 Można prosić o jakieś szczegóły. Co, gdzie, kiedy?Ironrat
maciej Posted January 6, 2006 Posted January 6, 2006 Na MWB idę rano. Wieczorkiem spotkanko pod halą i przemarsz do Tawerny.Przypominam wszystkim osobą, że właśnie rok temu doszło do pierwszego spotkania właśnie po MWB.Łza się w oku kręci - to już roczek :)Tawerna mieści się na ulicy Stefanowskiego ( róg Stefanowskiego i Radwańskiej - czerony kwadracik na mapce)Godzinę spotkania jeszcze się ustali.Pozdrawiam.
maciej Posted January 6, 2006 Posted January 6, 2006 Wkradł się maly błąd. Miało być osobom a nie osobą.
yoony Posted January 10, 2006 Posted January 10, 2006 no to ustalcie gdzie i kiedy to może wkońcu wasze twarzoczaszki obacze
obert8 Posted January 10, 2006 Posted January 10, 2006 o 10 rano przy glownym wejsciu na MWB co do Tawerny to jkeszcze sie umowimy MARTIN co sie nie odzywasz!!!!!!!!!!
Martin Posted January 10, 2006 Posted January 10, 2006 Spotamy się na MWB , albo w Tawernie bo na 10.00 to ja na pewno się nie wyrobię.Pozdrawiam
miq Posted January 10, 2006 Posted January 10, 2006 Witam Ja juz od dawna sie nie odzywalem w lodzkim temacie bo maturka w tym roku :) W takim razie zapraszam lodzian na wrzesniową wystawke Strzelcow Kaniowskich na MWB.Jak by ktos chcial pogadac o wykopkach w okolicach lodzi szczegolnie w lesie pod Wola Cyrusową i lesie Janinowskim to pytajcie o MIQa albo o starszego strzelca Szuberta :D Najbardziej interesuje mnie Wola Cyrusowa bo szukam tam bez przerwy swojego graala od 3-4 lat :) Pozdrawiam goraco MIQ
obert8 Posted January 13, 2006 Posted January 13, 2006 panowie kto chetny do tawerny na 18 ja i michal bedziemy a co z reszta
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.