HASAG40 Posted December 26, 2005 Author Posted December 26, 2005 czy wie ktoś może co to jest za guzik!!ma 1cm średnice,na guziku jest dwugłowy orzeł,a nad nim data 1760 i jakieś napisy w około!!z góry dziękuję za informacje!!pozdrawiam!
PATRON Posted December 27, 2005 Posted December 27, 2005 Witam, mogę się mylić ( nie wyrażne zedjęcie) ale jak dla mnbie to guzik jest współczesny.PZDR PATRON
bjar_1 Posted December 27, 2005 Posted December 27, 2005 Tak jak koledzy wcześniej napisali ,guzik jest współczesny.
HASAG40 Posted December 26, 2005 Author Posted December 26, 2005 czy wie ktoś może co to jest za guzik!!ma 1cm średnice,na guziku jest dwugłowy orzeł,a nad nim data 1760 i jakieś napisy w około!!z góry dziękuję za informacje!!pozdrawiam!
janushew Posted December 26, 2005 Posted December 26, 2005 Witaj!!! ale wygląda to na kopię wspólczesną. pozdr J
HASAG40 Posted December 26, 2005 Author Posted December 26, 2005 zapewniam cie ze nie jest to kopia!!!!poprostu jest w bardzo dobrym stanie jak na tyle lat!!!ale mnie interesuja informacje na temat tego czy jest to wojskowy guzik czy tez moze nie bo nie wiem gdzie taki maly guzik mogl byc umieszczony???? 1cm srednicy moze na pagonie???
janushew Posted December 26, 2005 Posted December 26, 2005 Dobrze, nie chce się psuć świątecznego nastroju :),a jaki napis widnieje wokól orła??,i czy podobny nie był na jakiś monetach?? pozdr. J
Question
HASAG40
czy wie ktoś może co to jest za guzik!!ma 1cm średnice,na guziku jest dwugłowy orzeł,a nad nim data 1760 i jakieś napisy w około!!z góry dziękuję za informacje!!pozdrawiam!
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.