Skocz do zawartości

obudowa


Gość R

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witam!!!
Czy zna ktoś firmę w której mógłbym kupić sama obudowe do cewki? bo stara mi sie troche roz.....waliła i jest problem,próbowałem w wielu firmach ale bez rezultatu nawet nie chcieli słyszeć, może ktoś ma coś w domu?
pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorko rzeczywiście zapomniałem podać wymiaru,szkoda tylko że 24 cm,ja potrzebuje na 30 cm,i w ogóle nie mam pojęcia skad to wyszarpać ,a jest mi tak potrzebna że aż mnie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścieniowa ,nawet nie wiem z czego to zrobić ,coś będzie trzeba pomyśleć....słuchaj jeżeli wykombinuje jakiś talerz to będe mógł przy nim zastosowć metalowy uchwyt do rury,czy to raczej żle będzie wpływało na prace detektora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.k dzieki ale jeszcze jedno pytanko..Cewka jest pierścieniowa trzeba to jakoś oprawić czy musi byc ona ekranowana ?,czytałem meila od Ciebie i tam na forum napisałeś że zrobiłeś to za pomocą poxipolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ekranuję każdą cewkę paskami folii aluminiowej takiej spożywczej i to owijam drutem bez lakieru - żeby był dobry styk i łączę z masą. ażda cewka musi mieć oddzielnie poprowadzoną masę. Trzeba pamiętać o przerwie w osłonie. Następnie całość owijam taśmą izolacyjną.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to już sam nie wiem ekranować czy nie? w instrukcji budowy nie napisali nic że ten ekran musi być było tylko zrobić cewkę wsadzić w obudowę"i to wszystko może zapomnieli dopisać? dodam że wykrywkę ta napyłem w praktycznym elektoniku nazwa mikroprocesorowy wykrywacz metali" jeżelio ktoś mi może coś poradzić na ten temat to proszę o pomoc
pozdrawiam
Romo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wykrywki typu PI z reguły się nie ekranuje, lepiej jednak zaekranować. Polecam link już tu podawany przez kolegę.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie