pascal Posted December 22, 2005 Author Posted December 22, 2005 Witam! pytanie co to za guziki i kto je nosil? z tylu na guziku z orłem jest napis FIRMIN LONDON a na drugimz korona jest napis CHENEY BAHAM
woyta Posted December 22, 2005 Posted December 22, 2005 I jeszcze jednaWesołych Świąt wszystkim forumowiczomżyczy woyta
Question
pascal
Witam! pytanie co to za guziki i kto je nosil? z tylu na guziku z orłem jest napis FIRMIN LONDON a na drugimz korona jest napis CHENEY BAHAM
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.