Skocz do zawartości
  • 0

złota obrączka i coś.


lain

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze nie ma czego usuwac, niech to bedzie przestroga dla innych.
Pisze to dlatego, ze znajomy kupil juz monete na allegro ze zlota, w opisie bylo ze po dziadku, wiec uznal ze oryginal, a monetka okazala sie wspolczesnym falsem, zlotopodobna podroba.

Podrobienie proby to dzis nie problem, kazdy metaloplastyk to potrafi. Wiec jesli twoja obraczka, ktora wykopales zgubila sie komus rok, dwa....lata temu, a nie ... 60 lat temu".... to wlasnie dlatego Ci wspolczuje.

Co do kontaktu ze sluzbami mundurowymi... to wlasnie duzo ryzykujesz piszac o tych 60 latach na aukcji. Przeciez nikt cie o to nie pytal, nie musiales nic na temat jej pochodzenia pisac.
Jednak zrobiles to celowo... wiec celowo oszukujesz. Dlatego podtrzymuje co napisalem powyzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przesadziłeś.zazucasz mi ze sprzedaje podróby złota,pomimo że złoto sprawdzone było u rzeczoznawcy.biore rówież pod uwage ponad 70 monet które razem z obrączką wykopałem,żadna nie była powyżej 60 lat wstecz więc moje wnisoki myśle że są słuszne zwłaszcza że są poparte faktami.obraczka nie sgubiła się rok ani dwa lata temu lecz ma swoją historię więc a to decyduje o jej wartości.bo sama cena złota 3gr.-próba 333 nie jest większa niż 60 zł.Nadal nie rozumiem czemu miała by to być jakakolwiek przestroga.wręcz przeciwnie zapraszam wszystkich do brania udziału w aukcji.kto jest inteligentny a nie bawi sie w taniego detektywa jak pan Fuks bedzie wiedział komu zaufać.Panu Fuks proponuje porozmawiac ze mna prywatnie via Mail.moze bede w stanie panu parę rzeczy wytłumaczyć których niestety na forum nie moge napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lain, mnie nie chodzi ze ty tego nie wykopales, poniewaz w ostatnich postach to uwiarygodniles i chwala ci za to!

Tylko dlaczego podajesz na aukcji ze od 60 lat w mojej rodzinie"... ????

Mogles nic nie pisac.... byloby uczciwie, ale Ciebie podkusilo by sie uwiarygadniac w ten niecny sposob... a to oszustwo.
A co do przestrogi to nie mysle o tym by przestrzegac przed twoja aukcja, tylko przed pisaniem czego innego na forum, a zupelnie czego innego na aukcji.
Jak ci juz pisalem, oklamujesz w ten sposob osoby ktore na aukcji licytuja... a masz juz dwie negaywne opinie.
Coz - pewnie myslisz ze do trzech razy sztuka.
Fuks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie