Jump to content

POSZUKUJE OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ REKONSTRUKCJĄ BRONI


Recommended Posts

Proszę o podanie kontaktu do sklepów lub osób zajmujących się rekonstrukcją broni palnej z okresu II WŚ. jak narazie to chodzi o rkm browning wz 21 i o Polskie mausery ale piszcie o każdym sklepie z bronią z tego okresu. chodzi o większą ilość. Zapraszam też mieszkańców biłgorajszczyzny do wstąpienia do GRH SZWADRON kontakt grhszwadron@o2.pl
Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo to repliki Browninga wz.28 wykonywane są na własne potrzeby. Czyli mając rysunki techniczne lub oryginalny egzemplarz i troche zacięcia ślusarskiego takową repikę można wykonać we własnym zakresie. Co do mauserów można zakupic czeskie kolby(od 150zł) i wpakować do nich odlewy aluminiowe(ok.85zł),do tego jeszcze porządną replikę paska(55zł) i masz elegancki karabin do którego policja nie ma prawa sie przyczepić.
Link to comment
Share on other sites

Czy elegancki ? W czeskich kolbach - to mogą być repliki co najwyżej czeskich wz.24 ... tak naprawde kolba jest dosyć ważna, a kopie wraz z okuciami są drogie. Lecz na poczatek takie rozwiązanie jest raczej częste i całkowicie akceptowywalne.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information