Skocz do zawartości
  • 0

okopy


Gość R

Pytanie

Cześć!!!
Ma ktoś może współcześnie zrobione zdjęcia jakichś okopów bo aż wstyd powiedzieć ale nie wiem jak rozróznić zwykły nieużywany już rów od okopu a może ktoś mi podpowie gdzie o tym przeczytać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

tak to ten sam lasek ,wywalony skład amunicji"tylko ostrożnie bo pilnują i nie bardzo patrza na ludzi z piszczałkami COŚ tam znalazłem ciekawego i obecnie drązę ten temat oczywiście nie mam na myśli nic wybuchowego,jak coś wiesz to podziel sie na priva,ja tam lukam co sobota ,cały dzień ,początek lasku strona prawa jadąc od kalisza napisz pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam dowiedziałem sie jak to wyglada i znalazlem!!!!! jak zrobie zdjecia to pokaże ,okazało sie także że przez przypadek natknąłem sie na zasypany schron ale nie kilkadziesiąt a dwa metry od linii okopów ,gadałem z jednym dziadkiem to powiedział krótko w tej górce coś jest ale lepiej nie otwierać"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje to nie Brzeziny tylko mały las bez nazwy niedaleko Kalisza swoja drogą to niezłe Eldorado dla poszukiwaczy piszczałka piszczy non stop,jeżeli ktoś lubi odłamki to powiem że leża na powierzchni łuski to samo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!
Ma ktoś może współcześnie zrobione zdjęcia jakichś okopów bo aż wstyd powiedzieć ale nie wiem jak rozróznić zwykły nieużywany już rów od okopu a może ktoś mi podpowie gdzie o tym przeczytać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo fajne zdjęcie za wiele nie widać ale fajnie że mi powiedziałeś jak to mniej więcej wygląda bo ja szukałem sam za bardzo nie wiedzac czego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie