Jump to content

4 Pancerni- FH 18 10,5cm !?!


a.korbaczewski

Recommended Posts

Chciałbym zainsynuować, że w 4 odcinku 4 Pancernych Rudy rozgniata autentyczną niemiecką haubicę (FH 18 10,5cm?). Nie jest to chyba makieta bo czołg po najechaniu na nią zwalnia i ma kłopoty ze zgnieceniem. Po przejechaniu działa widać bardzo dużo detali co chyba nie byłoby odtworzone na modelu na potrzeby kilkusekundowej sceny. Może by ktoś z badaczy sprawdził by to. A może to inne działo jest (jakiś czeski mutant)?
Link to comment
Share on other sites

A jak! :D
Ale z drugiej strony w takim Moście w Remagen" też jest scena jak M24 rozjeżdża bodaj horcha m.gl.Pkw wmontowanego w barykadę, że o wysadzeniu w powietrze - przy okazji kręcenia scen walk miejskich i nalotu - całego kwartału autentycznej zabudowy miejskiej nie wspomnę... Tak tak, tam walą się prawdziwe domy.
Zresztą na łocie dla zuchwałych" też mamy halftracka taranującego kuebelwagena.

Pzdr

Grzesiu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Tak jest, jak pisze wyzej Zbrozlo - czołg dowódcy brygady. Po stracie pierwszego '1000' w Gdynii, w marcu do Brygady dostarczony został sukcesor.
A numery owszem bywały wysokie np '3631' w 3.Brygadzie Panc.
Jeszcze co do demolek w '4pip', jak pamietam w odcinku gdt nasi bohaterowie zdobywają folwark, 'Rudy' zaczyna przewracać M-17 :| (czy do końca przewrócił nie pokazali;))
Pozdrawiam serdecznie !!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information