Skocz do zawartości

deep target firmy seben


gibki9

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie ,to nie moj sprzet podałbym , link na czeska stronke,ale niewiem czy nie zostane posadzony o reklame,wiec wole sobie zyc w spokoju.ktos chce sprzedac na allegro i sprawdzalem paramtry na niemieckiej sronce pisza ze max zasieg do 3 metrow,a monetki sredniej wielkosci(ciekawe jaka to srednia monetka:)) okolo 25 cm łapie no i ma prec.namierzanie,daltego pytam czy ktos mial z nim doswiadczenie bo cena jest kozystna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że do Ciebie nic nie dociera. Zasięgu 3 metrów nie osiągniesz, żadnym wykrywaczem standartowym, a i ramowym czy dwucewkowym jest to trudne. Jeżeli wykrywacze kosztujące 4-5 tys zł są bardzo dalekie od takich parametrów jak te podane, to w jaki sposób to coś" za 400 zł sięgałoby do 3 metrów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,że chińczyki spod znaku Sebena" nazywa się iemieckimi".Pewnikiem mają w Raichu biuro.To tak jak chińskie Radio....coś tam" staje się amerykańskie pod nazwą Bounty Hunter.A oszustwa co do zasięgów to prawdziwy temat-rzeka.Czy pamiętacie wykrywacz z Chojnic z 4-metrowym zasięgiem????
A ja miałem kiedyś w ręku ulotkę pewnego niemiecko-tureckiego handlowca,w której zapewniał,że BH Land Star ma zasięg maksymalny 180 cm,a jedną DM widzi z 38cm.
Ulotka ta miała odręczny dopisek pewnego krajowego,znanego i szanowanego dystrybutora w której informował,że ma takie cudo,lekko używane za małe (??) pieniądze.
Reklama dźwignią handlu.
Pozdrawiam,
wicja1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać,że za takie porównanie,czeski dystrybutor Tesoro powinien administratorom strony wytoczyć proces.Wolałbym kupić Compadre niż ten wynalazek.
Człowiek który go wystawia z pewnością już jest wyleczony".Zapomniał tylko dodać:
wrócił się po pierwszym wypadzie i kupuję coś lepszego"
To zawsze daje do myślenia :)
Pozdrawiam,
wicja1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to bym zachwalal chinski sprzet (osobiscie tez uwazam ze to lipa) - ale w tej chwili pol swiata jest chinskie i opinia (w tym wypadku negatywna) tylko za etykietke made in China" jakos do mnie nie trafia.
Mam pytanie - czy ktos z Was mial to w reku i robil jakiekolwiek testy? Raned - czy miales go w reku (piszesz ze widzi co najwyzej monete na trawie)? Moglbys podac jakies dane nt. tego wykrywacza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 years later...
Witam . Nie lubię kupować tego co modne więc Garrety miałem tylko z tego powodu że tanio kupiłem używki i dało się zarobić .Chodziłem z HS3 , Salcią S5 , deusem , whitesami , najwięcej miałem nielubianych w Polsce CS-ów . Ale nie chodzi to chwalenie się tylko o fakt porównania . Oczywiście nie mam ochoty chodzić z chińczykiem lecz mając szczęście też można nimi coś wytargać . kupiłem kiedyś uszkodzonego klarsteina za 50zł - polutowałem i podczas testów wykopałem kolta przedwojennego oraz silber groszka z ponad 10cm . Kolega chodzi z jakimś McClean czy coś takiego i też ma pare ciekawych kąsków wcześniej miał w3p ale więcej wykopał chińczykiem . Nie każdy ma ochotę inwestować w wykrywacz więcej jak 300zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony dobrze , ze jest taki segment. Powiedzmy sobie jasno , że to są wykrywacze dobre jako pierwsze dla dzieci w wieku około-komunijnym tak 10 lat z hakiem. Z rodzicami, którzy raczej nie chca wstępnie inwestować w nową fanaberię dla dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie