Skocz do zawartości

bounty hunter


Gość mm

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o tą firmę to odradzam. Uważam, że wykrywacze tej firmy to zabawki z wieloma niepotrzebnymi bajerami. Bardzo przekłamują i są niestabilne. Następną ich wadą jest to, że są bardzo czułe na wilgoć. Jedyną ich zaletą jest to, że są lekkie , w porównaniu do wykrywaczy innych firm. Miałam kiedyś Land Stara, porażka. Jednak należy pamiętać, że jak ma się coś znaleźć, to i PI wystarczy. Lepiej troszeczkę dołożyć i kupić coś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata chodziłem z Trackerem IV. Za te pieniądze sprzet był bardzo dobry. Znalazłem dużo monet, guzików, łusek. Trafiały się i klamry, i nieśmiertelniki, i odznaki.Czyli zgodnie z jego przeznaczeniem.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te cene to nie kupisz lepszego nowego sprzetu. Zbajomi chodza na trackerach i maja super rezultaty w szukaniu drobiazgów, ja chodziłem niegdzyś na Land Starze i do monet był extra. Oczywiście jak masz dużo więcej kasy to kup cos lepszego ,ale to już znaczniejsza i to bardzo sumka. Jesli masz tylko tyle kasy by kupic Trackera to ten sprzet jest super. Łatwy w obsłudze, lekki i przy sporym doświadczeniu wyciągniesz równie sporo rzeczy co innym sprzetem. Wielu twierdzi że to zabawka, ale ta zabawka szuka i to dość dobrze i prosze nie porównywać do innego sprzetu bowiem wiadomo że sprzet za 3,5 tys bedzie znacznie lepszy i bardziej profesjonalny niż ten za 850 zł. Co do PI polecam jednak Sprzet VLF na drobiazgi!
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie