Skocz do zawartości

 Panther A z Czarnej Nidy po 10 latach


Gość Marek Jaszczołt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A co ma piernik do wiatraka? Brakło argumentów do dyskusji o panterze i jakieś kopuły wywlekasz? Załóż nowy watek o kopułach i realizuj się.

Poza tym kopuły zrobione przez Kęszyckiego były stalowe a nie jakieś betony. A co się z nimi stało, to zapytaj miejscowych złomairzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Rafale
Zgadzam się z Panem, co do roli żródeł w dyskusjach tematycznych. Tak samo jak polecił Pan jej stosowanie Tankistowi, ja to samo, gorąco, polecam Panu. Zanim po raz kolejny rozpocznie się dyskusja na temat kopuł, proszę sprawdź u żródła". Chyba, że temat budzi zainteresowanie tylko i wyłacznie jako podstawa do meczu na słowa" na forum. To wtedy szkoda czasu. Wyrwany z kontekstu cytat, jest tylko i wyłącznie zgrabnym zabiegiem narracyjnym. A kwestia kopuł, zainteresowania" nimi władz lokanych, ważnych urzędów,lokalnych stowarzyszeń itd., kwestia finansowania, bezpieczeństwa, złomiarzy, biednego regionu itd. - to prawdziwa prawda. Ale ona się nie sprzeda na forum... Łatwiej puścić perskie oko do forumowiczów, sugerując, że w grę znowu wchodzi a mityczna kasa"... Panie Rafale, Pan najlepiej wie, jak trudno zmagać się z systemem. Wiele lat temu Pan to przechodział, a ja przedstawiałam na łamach Odkrywcy" Pańskie zmagania. Wygrał Pan, bo oparto się na źródłach.
pozdrawiam Pana serdecznie
Izabela Kwiecińska

PS. Panie Penetrator"
Proszę się nie ograniczać tylko i wyłącznie do wklejania fot zniszczonych kopuł na forum. Proszę, skoro tak bardzo Pana boli ten widok - a nie dziwię się, podjać trud znalezienia sponsora, wykonawcy, który naprawi to co zniszczyli złomiarze. Następnie proszę znaleźć kolejne, znaczne środki na zabezpieczenie terenu, całodobowe. Bo licho nie spi
pozdrawiam Pana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie