Skocz do zawartości

Koszalin vol. V


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Chwała,

mam nadzieję, że pogoda jutro dopisze... gdzie, i o której mamy się jutro spotkać? Jaki jest kierunek (jakieś info. o terenie, czego się spodziewać itp) poszukiwań...?

Może któryś z kolegów zostawiłby w ziemi dla mnie odznakę HJ - też bym chciał sobie taką wydłubać hi hi...

Czekam na wieści - bywajcie - M.

P.S.
To dzisiaj Leon ślubuje o 13...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
R. tak czesze... że nic tam już nie ma hi hi
Trza mu popsuć to GT.;))
Co do wypadziku to zmiana planów...ruszamy w niedzielę.
Tyle że mój transport odpada z przyczyn technicznych.. R. w sobotę jest bez wozu nie wiem jak w niedzielę. A jak W 39. ,poratował byś ewentualnie z transportem?
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

odezwał się żonkiś Leon. Jest już na miejscu - czyli w Ł.

Der K: dla Ciebie obiecane stronki -
www.german-militaria.de (pięknie duża składnica fotek odznak, medali, części umundurowania, opasek i takich tam... wszystko z cenami w euro
oraz strona:
www.aganow.webpark.pl - mniejsza objętościowo, ale rónie wartościowa, obie pomocne w identyfikacji - miłego przeglądania. Jak zwykle - chwilowo nie posiadam czasu za wiele - żeby mieć sobotę wolną muszę się poświęcić i poinstalować kilka drobiazgów" w nowym mieszkaniu - bo mi żonka nie da spokoju...

R: dzięki za flaszeczki - zaskoczyłeś nie takim prezentem - mam cały czas nadzieję, że jeszcze czeka na mnie jedna odznaka HJ na Twojej działce, ale również nadzieję, że nie trzba będzie przejść 20 km po górkach jako Ty czyniłeś z der K. hi hi...

O: Ty już jesteś na miejscu wędrowniczku jeden?

Tymczasem tyle - bywajcie - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Z tymi butelkami jest coś nie tak...jeden dostaje trzy calaki a drugi nic????? ;))) Daje to do myślenia...mimo to czekam na wyjaśnienia..Rrrrrr.

Odznaki na tych stronach nie ma bo nie jest militarna"..
Jest to talizman na szczęście prawdopodobnie z Bawarii (jest na niej taki orieł) z drugiej strony z wizerunkiem starogermańskiego bożka URLLa (patrona sportów zimowych)

O. uważaj bo zostaniesz naukowcem..hie hie
W jakim języku wykładają...po francusku? a może po łacinie?
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

der K.: co w Ciebie wstąpiło, nie tup nóżkami hie hie myślę, że nie powinieneś nażekać - byłeś kilka razy (jak nie kilkanaście) na działce R. i co nieco powiększyła się Twoja kolekcja, a HJ i tak wkońcu wyhandlujesz hi hi
Teraz na poważnie: okazuje się (nie poraz pierwszy), że w tygodniu zupełnie nie mam czasu (powroty z pracy ok.21.00, a potem jeszcze zajęcia dodatkowe). Mam chociaż nadzieję, że w sobotę nic nnie wyskoczy...

O.: Ty się tak wyszkolisz, że nie będziesz chciał z nami rozmawiać (te szkoły, a szczególnie TE szkoły przewracają w głowach)tylko będziesz wydawał polecenia hie hie

Lion: kiedy się zobaczymy i wypijemy weselną - myślę, że pomyślałeś o kolegach i przywiozłeś przy czym zdasz nam relację z uroczystości...

R.: te flaszeczki to po lekach jakowyśch?

L.: jeśli czytasz te słowa to znaczy, że Rodowity teksańczyk jeszcze nie stracił do Ciebie cierpliwości i nadal użycza Ci komputera z dostępem do nas... co u Ciebie, nie wracasz wcześniej? Jak zostaniesz dłużej to w okolicy niewiele dla Ciebie zostanie (jeno kapsle, polmosy i Peerele...) hi hi

Tymczaem bywajcie - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojenko ,wojenko...matlaczysz jak w GS-ie nawozami..hie hie
Wychodzi na to ,że cały las wokół G Ch to działka R...no cóż ..jak zwał tak zwał.
A tak na poważnie mam na oku jakiś szaniec w okolicy do której wybieramy się w sobotę ,można by zweryfikować.
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Leje...nie da się kopać w ziemi trza kopać w necie ;)
I ..po raz kolejny wychodzi że u nas jest wykopkowa lipa dosłownie i w przenośni. Wystarczy poczytać fora z lubelskiego ,kieleckiego itp Notorycznie powtarzają się zwroty...dzisiaj słabo: 5 boratynek ,2 grosze SAP ,guziki carskie i tak dalej ...i wcale aż tak dużo nie kopią. Gdzie my kurna mieszkamy. Człek wykopie jedną monetkę z 18 wieku i jest osrany"...
\\
Wybaczcie mi te wynurzenia...to chyba ta pogoda ...i zima idzie. No ale jak to jest..chłop niemiecki niczego nie gubił ..czy jak?
Mam tylko nadzieję że w sobotę nie będzie lało.

Odezwał się R...sobota u niego raczej odpada ,a jak u Ciebie W39?
L. Co tam u Ciebie? Teksańczyk się zbiesił...bo coś nie piszesz. A może zrobił użytek ze swojej gwintówki ;)

A jak tatadadada...Leonsjo ,to kiedy ta weselna?

Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

raczej - tzn., że jest jeszcze nadzieja, że jednak pojedzie. U mnie sytuacja się komplikuje. jutro zawożę żone do szpitala. Nie wiem jak długo tam zostanie - jeśli na łikend to sobota tak, ale nie na cały dzień - kilka godzin do południa. Odpada więc wyjazd (jak dla mnie), ale pobliskie tereny...

Na szczęście nie mam czasu (tia ychy) na czytanie i przeglądanie osiągnięć innych co z pewnością będzie z korzyścią dla mojego zdrowia psychicznego... jesień idzie i czas spotkań - możemy zaplanować wyjazd - tak jak mówiłeś w okolice T., ale wątpię czy uda się wyjechać jeszcze w tym roku...

Tymczasem - nie łam się der K. pogodą - może w sobotę wyskoczymy na piwo? Jutro dam odpowiedź konkretną co do sobotniego wyjazdu.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem
Nikt już tu nie zagląda?
Jako że zima idzie zaczynam rozglądać się za ematyczną" literaturą...no w zasadzie cały czas się rozglądam ;)
Ostatnio wyszła ciekawa pozycja wydawnicza o tym co misie lubią najbardziej. Autor(ką) jest niejaka India...zainteresowani będą wiedzieć o co chodzi...na dniach powinna do mnie dojść. Nie mogę się doczekać.
I tak z pewną nieśmiałością chciałbym zaproponować szanownemu gremium...promocję 3 mapy =4 mapy itd...co o tym myślicie? W parę osób za kilka map wyjdą grosze i można podreperować braki w archiwum...
Liczę na długie i proste(nie pokrętne;D) odpowiedzi.
Pozdrawiam der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

der K.: jak wiesz jestem wyłączony z działań do 9 października. Mapy oczywiście - jestem za.
Jak już przerobisz" Indię to myślę, że pożyczysz...

Nie mam kompletnie sił i czasu na pisanie i siedzenie przy komputerze w domu (zaniedbałem kilka zleceń przez całą sytuację).

Tymczasem - bywaj - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
I co panowie słychac u was? jakoś się nie odzywacie oprócz der K , który z ze mną ryje w ziemi! jakaś cisza .Po długiej wczorajszej wyprawie z der K myślałem że będę miał już dosyć ale jeszcze musiałem doryć trochę fantów u siebie na działce w strone HJ, zamieszczam skany niedzielnych fantów. pozdrawiam ..J ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie