Skocz do zawartości

Koszalin vol. V


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

tak, Lion jeździ dziwnymi autobusami- jechał chyba bez żony hi hi(przepraszam).

Spotkanie w piątek ok. 18.00 mi pasuje. Myślę, że i O. nie będzie miał kłopotu z dotarciem.
Może zobaczymy dwie nowe twarze...

Noga chrupie, ale jest coraz lepiej...

R.: byłeś na włościach swech przed śniegiem?

O.: czy to nie Ciebie widziałem wczoraj jadącego z kierunku Łaz? Udały się fotki?

Zaku: no pięknie, pięknie. Kolekcja porcelanek piękna. Czy może posiadasz taka samą ilość flaszeczek?

To bez sensu przychodzić na kilka dni do pracy - kto to wymyślił?

Zaczynam się asymilować z klawiaturą - bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.
Jestem ojcem tego młodego człowieka (Zaku) który pojawił sie na forum przed dwoma dniami. Nie chcę sie narzucać ale skoro mamy podobne pasje(szeroko pojęta historia Koszalina i okolic, wędrówki i odkrywanie tego czego jeszcze nie odkryto...) chetnie spotkałbym sie z Wami. Na pewno możemy sie nawzajem czegoś nowego dowiedzieć, uzupełnić zbiory... Takie spotkanie przy chmielu do niczego nie zobowiązuje (stawiam pierwszą kolejke) Zapraszam do Zacisza. Pozdrawiam. R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Myślę że wstawienie się dwóch nowych zapaleńców jest mile widziana w naszym gronie !!! :):) (wraz z obstawą ) ;)

Co chodzi o godzinę 18,00 jest do przyjęcia ,wstawię się na pewno !

W. Niestety nigdzie nie byłem z piszczałką............ ale na krótkim spacerze w odległości 2 km od mojej działki zlokalizowałem coś w postaci okopów ! jest to w linii prostej od HJ jakiś 1,6 km może to być jakiś mały P.. - pobojowisko HJ , dodam tylko że też jest na wzniesieniu !!
Pozdrawiam ...J...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie