Skocz do zawartości

Oddać do muzeum ?


Updz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ok, wysle ci to zaraz na maila, jutro może uda mi sie zeskanować to dodam foto.
Na nieśmiertelniku jest pewnie napisane Dajcie mi spoczywać w pokoju", obawiam sie ze napisane jest mordowałem niewinny naród, jestem smieciem"
ŻAŁOSNE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz ze mordował? złapałeś go za rękę? Chłopie w każdym cywilizowanym kraju nawet najwiekszemu wrogowi nalezy się pochówek i jakiś szacunek do ludzkich szczatków.Naprawdę zastanów się kto tu jest żałosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu twojego bełkotu mam nadzieje ze kiedys jakis rozkopywacz grobow rozkopie twoja mogile, wyrwie złoty ząb zerwie z palca obraczke, czaszke da psu do zabawy a kosci rozrzuci wkoło... na koniec stwierdzi:
Nic takiego nie zrobilem! Przeciez to byly szczatki goscia ktory nie szanował pochówków"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burza sie rozpętała.Fakt czaszke kol powinien zostawic niech spoczywa.Co do reszty wypowiedzi kol.Updz to tak bym go w czambół nie potępiał.W końcu to co wykopał nie zostało tu zaproszone przez nikogo tylko przybyło aby nam zrobić niespodzianke.Panowie przestańcie się tak podniecac w końcu szwab czy niemiec czy jakby wielu chciało widzieć NIEMIEC to najeżdżca(najdelikatniej biorąc)i niestety jak gnije w ziemi to niech gnije.Ciekawe tylko dlaczego tak wielu z nas na dzwięk słowa niemiec w ziemi dostaje jakiejś extazy.Panowie wielu naszych chłopakow lezy w ziemi i nie tylko w Polsce i jakoś nie szczytujecie zeby ich losy wyjasnić.Te pare euro co można wyciągnąć za informacje tak na was działa?Czy moze byście woleli najpierw sami przepatrzeć dołek?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Bociek! Ja wiem że niedziela i te rzeczy, ale proszę, zrób porządek na tym forum. Takiego burdelu to już dawno na żadnym forum nie widziałem. Co to ma być?! U każdego normalnego człowieka nóż w kieszeni się otwiera, jak widzi się coś takiego jak w tym poście.
Pozdrawiam
wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem trupa niemca w okolicach Mirosławca ,a raczej jego szczontki(rospoznałem po szcontkach maski pszeciw gazowej) rożucone po mojim popszedniku(pseudo Odkrywcy) to co znalazłem włozyłem do wora i zakopałem a w miejscu spoczynku zrobiłem wmiare solidny kżrzyk .Co zrobili byści na mojim miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję twoim rodzicom stary! Ciekaw jestem czy był byś zadowolony jak osobnik tak mizernego intelektu znalazl by na jakimś pobojowisku czaszkę twojego dziadka i zrobił z niej gustowną popielniczkę i okleił złotkiem od czekolady a w oczodoły wsadził tajwańskie piłeczki ping-pongowe....Wszystkim zmarłym bez względu na wyznanie,noszony kiedyś uniform itp winni jesteśmy szacunek..no chyba że jesteśmy jakimiś dzikimi kaumukami!! bez komentarza i pozdrowień!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Updz... czyś się z d*** na rozum pozamieniał?? To ylko Niemiec"?? Czlowieku wiesz ilu Polaków służyło w Siłach Zbrojnych III Rzeszy?? Całkiem możliwe, że sprofanowałeś zwłoki Polaka, który siłą został wcielony z listy narodowej do WH!

Na płaszczyźnie moralnej, przyjęło się w naszym kręgu kulturowym, że nawet najgorszemu wrogowi przysługuje godny pochówek.

Jeśli chodzi o stronę prawną, to dokonałeś zbeszczeszczenia zwłok z chwilą, gdy zamiast powadomić odpowiednie służby zrobiłeś sobie z nich fancik na półkę.

A dla twojej człowieku wiadomości powiem tobie, że zbrodni niemieckich nie można uogólniać. Wiesz ilu żołnierzy niemieckich stanęło przed sądem doraźnym za to, że nie chciało strzelać do Polaków?? Mojej babci podczas wojny zdrowie, a może nawet i życie uratował SS-Mann i to ten ze specjalnych oddziałów do walki z partyzantami. A przykładowo jeszcze w 1944 roku mojego pradziadka skatowali nasi polscy partyzanci z lasu, tylko za to, że zapisał się do PPR.

Zwyrodnialców nie brakowało po jednej i po drugiej stronie.
Nie wiesz na jakiego Niemca trafiłeś". Może był to dobry Niemiec. Chciałbym widzieć twoją minę jak po identyfikacji nieśmiertelnika okaże się, że to był Polak z listy narodowej...

I zatanów się jeszcze ile złego narobiłeś tym tematem, bo ktoś kto patrzy poszukiwaczom na ręce zyskał przez twoje zachowanie jeszcze jednen argument przeciwko eksploratacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Updz wiesz co...jestes dla mnie zwyklym smieciem,z checia bym ci naklad po ryju za takie cos co mowisz i piszesz a jeszcze bardzioej chcial bym odciac twoja pusta glowe i postawic sobie na monitorze.
i co ze byl niemcem?
byl czlowiekiem skad wiesz ze mordowal?
moze mial mniej lat jak ty i sila zostal wcielony do WH czy tez innej jednostki.
jezeli nawet nie bylo tak jak pisze to byl zolnierzem.
chcial bys aby polskie groby byly bezczesczone w niemczech,rosji czy gdziekolwiek indziej?niesadze!
nawet nie jest mi ciebie zal za twoja totalna glupote.zycze ci abys sie natkal nastepnym razem na jakas rzrywke min 152mm i juz z wyprawy nie poworocil!
SSIJ PALE KOZLU mendo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie