Skocz do zawartości

fanty znad Buga


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

a to 2 strona guziorka... HUB13ER z co do ziemi to zalwerzy gdzie , akurat ta pucha wylazła na piaszczystej gorce . a w srodku tej puszki jest jeszcze farba i sparciała skora. jak by sie kto pytal to rok nowy ok , narazie to co na fotach i okolo 40 monet wylazlom . pozdrawiam i zycze powodzsenia na polach i w lasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta Rzeka BUG tak się pisze , ale tu niechodzi o to skąd te fanty pochodzą . chodzi mi o amo . ja za 2 wojną nie chodze. tego jest tu pełno , to mnie nie interesuje , ja jastan za 15 -18 wiekiem. a co do tych wojen , jek mi się cos trafi to wwalam na forum z czystej ciekawości a ostatnio jak wykopaliśmy 83 łóski mosięzne to poszły na skup. takich miejsc 2 i 1 wojennych jest sporo i ja z czystej ciekawości pytam się co w ziemi znajde . a co p[owiecie i jak mi powiecie na STENA MK II w stanie strychowym, zamek bombva farba bomba....san zajebisty . powiedzcie mi jaka jest cena za takiego fanta,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirPolo w okolicać BUGU szukamy a gdzie dokładnie to cięrzko powiedzieć bo wiesz jak to jest ja od 2 let chodze za monetą po polach w jednym miejscu gdzie wioska istniała od 14wieku do 1904roku a potem poszla z dymem razem z ludzmi.i takie to miejsca, mam takich 3 miejscówki a ze sie komóś pochwale to jest ciężki pżypał i raczej jak bym sie komuś pochwalil to jak bym na pole zajechał to bym zobaczył wioche totalną bez tolerancji i bez szacunku. więc chodzimy we 2 kolesie i jest ok i nikt nic nie gawoży pare piwek jakas flacha dla tubylca i gra gitara a fanty w 80procentach trafiają bo BUGU (bo tak sie PISZE )(a tak się czytra) A CO DO PISANIA I CO DO DZIALANIA TO JA WYJELEM ZE SWOJEGO REONU 15 SZKOPKóW I W TYM NOWYM ROKU TESZ COS COś WYJHME .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaca2003 to co napisałem ponizej nie miało w jakikolwiek sposob i kogokolwiek obrazic, poprostu chodzi o to ze my po tej spalonej wiosce chodzimy od 2 lat kazdy po kazdym i zakazdym razem coś wyskakuje ciekawego. zeby dokładnie ten teren przeszukać to napewno zleci jeszcze pare wiosen... c ao do miejsca to zrozum kolego że niepowiem gdzie. 1 ras pochwaliłem sie koledze i tu bach zdziwienie nastapiło okrutne , zajeżdżamy sobie pokopać a tam niedość ze jem nakopanych i niepozasypywanych to jeszcze z 3 nowych amantów się krenci ,od tak spaliłem sobie miejscówke i po polu i po monetkach a jak chłopcy wykopywali rozrywki to zostawiali na wiezch .POZDRAWIAM,, a no i bym zapomniał a co z tą amonicją do id???????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

bez problemu wychodzi p pochwy, szkoda tylko ze penkl w polowie i to nadodatek w pochwie, (w tym zagientym miejscu)tak go z ziemi wyciongalem ze sie zjebalem uslyszalem pyk" i z pochwy wyszla tylko polowka ,zeby nastempna pulowke wyciongnonc to musialem pochwe skasowac:)))) wienc niedosc ze jest penknienty to jeszcze bez pochwy.kur.a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie