Skocz do zawartości

fanty znad Buga


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
kolego POKEMONIK te wszystkie fanty co widzisz i setki co tu niema (bo psy niespia i konfitury czowaja) to wlasnie jest z terenow bardzo ale to bardzo bliskich(50m)od naszych sionsiadwow BIALORUSINOW . a co do strazy granicznej to ja staram sie ich unikac a jak jada to wale nura w okopy albo wbijam sie w jakies chabziory i wale skoczka na bonczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
mam ponad 300 zdienc z prywatnej kolekcii(jednej , wojska Niemieckie Francuskie i Polskie we francii) ,,ale to wszystko jak BOCIAN sie obrobi, to byl poczontek ,a w potem ladunki ( z czego zrobic i jak podkladac , pod tory z okresu okupacii)( ciekawa bron biala )(modyfikacia broni, walka podziemna i wiele innych ciekawych zeczy...)(samochody Afrika korps, bron maszynowa armatki;))). no i ten Szerman jeden co on stoi na parkingu... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Cronos wsadze pare fotek o które kolega prosi i natym koniec reszta do muzeum. a co do wypowiedzi kolegi ......................................................................to17071990........... to sam sie zdziwilem jak mozna zebrac taka kolekcie w przeciago 4 lat, jak zostalem zaproszony to powiem ze najpierw niechcialo mi sie wierzyc ,,ale to pierwsze fotki tych armatek a zaras ze 4 nastempne a potem ten szerman;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie