Skocz do zawartości

bunkier zalany woda


ccent

Rekomendowane odpowiedzi

ozi" ma bunkier i che wypompowac z niego wode. ja wiem jak sie do tego zabrac ale checi brak bo tak naprawde to moze byc tam wielkie G moze ktoś juz prubował zrobic coś podobnego i wie co można z dna wyciągnoć -- a może szkoda zachodu..... co do sprzetu to może jest ktos chętny --- okolice N. Dęby.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagnac mozna duzo tylko trzeba miec farta.
kiedys osuszalismy zapadnie w jednym obiekcie.
wyszlo kilkadziesiat jajek" w kasetach.kilka 98k,mg,zasobniki z amo do mg,helmy,stolik debowy w swietnym stanie,chyba z 5 ur"60m.i mase innych rzeczy.w mojej okolicy jest jeszcze kilka obiektow do zrobienia ale jakos nie ma nikt obecnie czasu aby sie za to zabrac:((
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
hej
hehe napewno to nie jest szambo :) ale raczej zbiornik na wode bo ulokowany jest między dzięciątkami pozostałości po niemieckich barakach. Bunkier- to nazwa której my używamy między sobą bo nie jest to bydowla przystosowana do prowadzenia ognia z jej wnętrza. A na jakiekolwiek znaleziska trzeba miec poprostu nadzieje... bo tych budowli jest tam koło dziesięciu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pare dni wcześniej kołó horynca- werchatej na lini molotowa też napotkalem zalany bunkier 2poziomy dolny zalany do połowy,stalowe dzwi pancerne a nawet drewniane prycze porośnięte grzybami i pajęczynami? też ciekawy tylko ruski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z nowej dęby, gdzie dokładnie jest te 10 bunkrów??? Jeżdze dosyć często tamtymi lasami, ale nie wiedziałem ze jest tam aż 10 nie przeszukanych bunkrów, wiem ze jeden jest zaraz przy drodze alr on jest otwarty, kiedyś wiedziałem gdzie jest jeszcze jeden bunkier znalazłem go jak byłem na grzybach był zalany wodą nie wiem czy to nie ten ze zdjęć, masz moze jakąś mapkę z zaznaczonymi bunkrami albo może narysował byś mi gdzie one są jak nie masz mapki zobaczyłbym jak to wszystko wyglada i może można by się za to wziąść, mógłbym od znajomego załatwić pompe wodną (mała bo ok 20 m3/h ale zawsze to ju ż coś), aod innego znajomego wziąłbym wykrywacz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej cztery sa w sąsiedztwie Rampy. Jadąc dalej możesz trafić na jeszcze jeden po prawej stronie ale jest dość dobrze schowany i z drogi go nie widać. Jeżeli byś skręcił tak mniej wiecej w połowie drogi dojedziesz do kolejnych trzech oddalonych od siebie o jakieś 300 m (są niedaleko zakładów) Tak to mniej wiecej wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie