Skocz do zawartości

bunkier zalany woda


ccent

Rekomendowane odpowiedzi

zbirniki wody bardzo rzadko lokowalo sie pod ziemia ze wzgledów ekonomicznych a konieczność lokalizacji pomp w zbiorniku utrudnialo konserwację że nie wspomnę juz o izolacjach - ale zbiornik na ścieki czyli szambo jak najbardziej
Życzę sukcesów w penetracji tego szamba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie ile razy trzeba mówić, ze to nie jest szambo tylko zbiornik na wode a co do jego połozenia to jest on tylko przysypany ziemią, a wy juz odrazy że to szambo uffff a co ja kiblonurek jestem :)))) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej rozi narysowałem taką niby mapke weź pozaznaczaj mniej wiecej gdzie sa te bunkry(i ten zalany), bo ja dwa razy byłem ich szukac ale znalazłem tylko te dwa bo je od razu widać pozaznaczaj reszte jak byś mógł pójde tam i zobacze czy jest po co bawić sie w odpompowywanie tej wody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mam za wiele czasu na spotkanie żadko bywam w dębie, ale jak byś mógł zaznaczyć miejsca gie są te bunkry to poszedb bym w wolnym czasie, i zobaczył czy da sie tą wodę wypompować i czy jest wogóle po co. Jeśli okaże sie ze gra jest warta świeczki to można by wię wtedy gdzieś spotkać(ja ty, mój znajomy od wykrywacza, i inni chętni jesli by siezanleźli), i przedyskutować to, a potem zabrać cię do roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze tak to widzisz jaeśli nie chcesz za duzo osób to ok, ale jak nie wezme kumpla z wykrywaczem to on wykrywacza nie porzyczy, chyba zeby dało by sie jakoś inaczej wykrywacz załatwić, a jak nie chcesz zaznaczać miejsc zeby sie za duzo osob nie dowidziało to weź wyślij mi to na maila zoomer@wp.pl, bo w sumie to was rozumie też by mnie to denerwowało jak bym długo planował takie przedsięwziecie a tu nagle ktoś by mnie ubiegł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie