Skocz do zawartości

Zlot


Gość Joanna lamparska

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie cos o jakimkolwiek zlocie? Każdy mówi co innego, a to chyba niemożliwe, żeby w tych samych dniach zlot odbywał się równoczesnie w Krakowie, Rzeszowie i Poznaniu.
Joanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ma być zlot organizowany przez Grzesia Franczyka - ostatni weekend maja. Prawdopodobnie w tzw. długi weekend 1-3 maja gdzieś cos się dzieje.

Na zlot Klubu Sensacji XX wieku zapraszamy 11-13 lipca do Spały.

We wrześniu zapraszam do Sochaczewa na Operację Bzura 2003"

Gorace podrowienia dla Ciebie Joanno.

pozdrawiam

Jacek vel akagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Joasiu.
Ogólnopolski wiosenny zlot będzie najprawdopodobniej w ostatni weekend maja we Frysztaku koło Rzeszowa. Nie organizujemy zlotu w Krakowie bo koszty byłyby zbyt ogromne. W przyszłym tygodniu jadę na rozmowę z władzami oraz sprawdzić bazę noclegową. Wtedy też ustalimy dokładny termin i miejsce co od razu podamy do wiadomości. Nie chcemy robić zlotu w długi weekend bo ludzie mają swoje plany, a poza tym później miejmy nadzieję będzie cieplej co pozwoli wielu zredukować koszty noclegów rozbijając namiot.

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Grzesiek Franczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Joanno w okresie dlugiego weekendu jest organizowane spotkanie na jurze krakowsko-czestochowskiej w miejscowosci Mirow. Dokladny plan tego spotkania podam w najblizszym czasie, jednak juz teraz mozesz zaczac pakowac plecak :).

Pozdrawiam serdecznie

kruku GG566056
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z okazji ze pojawila sie kolezanka Redaktor mam pytanie. Od jakiegos czasu przegladajac Odkrywce doznaje dejavu czytajac artykuly innej Joanny. Podobne teksty, ta sama stylistyka zdjec archiwalnych, zblizona konwencja tajemnicy polaczonej z sensacja i nutka romantyzmu. Czyzby koleaznka Redaktor zostala sklonowana :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam pytanie czy będzie więcej Pani artykułów w Głosie Szczecińskim, takich jak ten o Gustloffie :) Bo bardzo byłbym kontent i myślę, że nie tylko ja. Pozdrawiam serdecznie.

Piotr Gambit" Kolasiński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkic h i odpowiadam zbiorczo na pytania. Myślę, że w Głosie Szczecińskim" będą sie jeszcze pojawiac takie teksty, jak ten o Gustloffie, ale raczej sporadycznie, bo nie mam wiele czasu. Co do odkrywcy" zawsze lubiłam czytać teksty Asi O. i uważałam ją za naszą tajną broń nie tylko ze wzgledu na duże umiejatności, ale także wiele innych miłych zalet. Cieszę się, że wiem nareszcie gdzie jest zlot, obawiam sie tylko, żeby wszystko sie nie rozlazło ze względu na liczbę spotkań. Fajnie by było spotkac sie tak jak za zupełnie dawnych czasów w bardzo dużej grupie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Znalazłam fajne miejsce w Górach Bystrzyckich, w które ewentualnie pozwolono by wejśc wiekszej grupie z wykrywczami. Obok sliczne miejsce do spania, ozdobione niezliczoną iloscia róznych skarbów z wykopków. Gdyby ktos był bardzo zdecydowoaany, to może kilkunastoosobowa grupa jesienią?
Pozdrowienia Joanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie