Skocz do zawartości

Puszcza Kampinowska 2005-znaleziska


Rekomendowane odpowiedzi

bez urazy Tominew ale nie pochwalam kopania w parku narodowym. szkoda go dla paru lusek. no chyba, ze wisi Ci to, ze moze on wygladac jak las pod nieporetem. ale wierze, ze nie...

nie kop chociaz w rezerwatach scislych!

jak chcesz poogladac pamiatki po AK to przejdz sie do kosciowal w Wierszach.

pozdr
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Adler!!! Rozumiem twoje rozgoryczenie bo sam kiedyś nie pochwalałem takiego zachowania. Ale powiem ci jedno że na własne oczy widziałem leśników z parku narodowego którzy jak robią wycinkę drzewostanu,to aż ściska w gardle, jak niszczą ściółkę. To się w pale nie mieści że na obszarze 1-2 km mozna zryć tak las. A co do moich poszukiwań to powiem ci że kultura i szacunek dla przyrody , to jest moim mottem na całe życie. Nie kopię dołów po 2 m, a zresztą fanty zawsze zalegają płytka, a jeśli się zdarzy coś głębiej to tak zakopie że nie ma różnicy że coś było wcześniej wykopane.Pozatym każdy dołem jest przezemnie zakopywany, więc nie masz co sie tak gorączkowac, bo kultura na wykopkach to podstawa moich działań.
Pozdrawiam Tomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi, ja sie nie goraczkuje wcale;)
pamietam, jak dawno temu pojawil sie m.in. Twoj watek o okolicach Nieporetu. i pamietam jak narzekaliscie, ze teren zostal najechany przez dzikich i zaorany doszczetnie. napewno wielu pojechalo tam po lekturze forum. skoro obaj chcemy sie cieszyc przyroda kampinosu, to moze lepiej wstrzymac sie z podawaniem dokladnych namiarow. tym bardziej, ze to park narodowy. Ty zakopiesz dolek - przyglup nie zakopie. Ty nie wejdziesz do rezerwatu scislego z lopata - barbarzynca wejdzie.

a to, ze lesnik robi rozpierduche - coz, nie znaczy to, ze i poszukiwacze musza...

jak obiecasz, ze nie bedziesz kopal w scislym to pozycze Ci w nagrode fajna ksiazke o Kampinosie :))

pozdrawiam
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Masz racje Adler !! Tomi ochlal sie Zubrow, przewalal sie pijany po lesie i ryl jak dzik sciolke ! ( nawiasem mowiac czesto to robi - i tak dziwie sie ze siekiera nie trzaskal drzew ale to pewnie dlatego ze trafily mu sie fanty - to byl spokojny). Ponoc w nadlesnictwie maja jego foty na scianie z podpisem Jesli zobaczysz tego typa UCIEKAJ !!"

;-))))
a tak na powaznie- fanty spoko, a ja powoli ogarniam dzialke i moze wreszcie wyskoczymy do cholery gdzies ?
co Tomi ?

pozdrawiam - kocur !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie