Jump to content

Wykrywywacz na minety


Guest adrot

Recommended Posts

Na minety??? he he -wiem ze to tylko glupi bląd,ktory moze trafic sie kazdemu,ale śmiesznie to brzmi..chętnie bym kupil taki na MINETY
Link to comment
Share on other sites

Pewnie znów rozpętam burzę, ale uważam, że żaden z polskich wykrywaczy polskich NIE nadaje się na plażę. Na plażę potrzebny jest lekki, dynamiczny (cewka musi być w ruchu względem przedmiotu wykrywanego) wykrywacz VLF z bardzo dobrą dyskryminacją a takiego jeszcze nikt w tym kraju nie wyprodukował (komercyjnie).
Link to comment
Share on other sites

Nie, to nie jest błąd. Kolega od jakiegoś czasu prowokuje.
Nie potrafi się zdecydować na jeden login, a może to schizofrenia? Rzuca głupie teksty. Obraża innych. Robi to notorycznie i z premedytacją. Nie wróżę mu tu długiej kariery.
Link to comment
Share on other sites

Owszem Raned, z cała pewnością jest przynajmniej jeden polski detektor o którym mówisz, że takich nie ma i Ty o tym dobrze wiesz :)
Mrand
Link to comment
Share on other sites

Mrand i nikt, jak się uprzeć to monetę od biedy można znaleźć na plaży nawet za pomocą W3P. Obecnie na plaży jest duża konkurencja i liczy się szybkość, skuteczność i wykrywacz nie powinien ważyć więcej niż 1 kg. Od 13 lat szukam na plażach od świnoujścia do Krynicy Morskiej, znam prawie wszystkich, którzy to robią i wiem jakiego sprzętu używają aby mieć wyniki.
Link to comment
Share on other sites

Do Bociana;wiem ,ze moje niektore teksty są czesto troche przegiete,ale uwazam ,ze mozna troszke sobie pożartowac.Przeciez nikomu nie ublizam,poprostu mam duze poczucie humoru.Ale dobrze postaram sie opanowac,ale 1 kwietnia w pryma aprylis-chyba sie nie pogniewasz jak wyjade z jakims tekstem..jesli kogos uraziłem to przepraszam
Link to comment
Share on other sites

Do P.D. Moje oburzenie było skierowane do adrota (+inne nicki pod jakimi występuje) czyli autora pierwszego postu. Możesz spać spokojnie :). Nie obudzisz się rano z głową konia w łóżku :)jak na ojcu chrzestnym.
Faktycznie moje wystąpienia czasami mogą być mało czytelne" jeżeli nie widzi się już postów osobnika którego chwilowo prześladuje" bo zostały skasowane ze względu na bluzganie lub inne akcje. Jeżeli coś robię to nie bezpodstawnie! Tenże adrot zdążył się zasłużyć brzydkimi tekstami lub akcjami typu publiczne skierowanie kogoś do weterynarza w celu badania narządów ......... , oraz bluzgi i głupie teksty na innych wątkach.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information