Skocz do zawartości

Pierwsze fanty tego roku ! ! !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam - pierwsze próby w terenie - pół wiadra amunicji do mosina w różnym stanie, zardzewiały granat (bardzo szybko zakopany tam gdzie był), guzik czerwonoarmisty. Wykrywacz Mirakl 38cx - łuski na głębokości 25-30 cm wykrywał bez problemów przykręcony na połowę czułości.
A niemieckie okopy buuu :(((( zasypane z górką śmieciami - nienawidze rolników!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hej ja poraz pierwszy chodziłem z wykrywaczem , notabene pozyczonym z mojej firmy MON i niestety niemoge sie pochwalic tym co Wy znalazłem niemieckie szczeki hamulcowe ,zawory,wentylatory od chłodnicy i pełno innych srubek poprostu piszczało nonstop ale nic ciekawego,ale nietrace nadziei !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie wróciłem z wyprawy.Trafił się niśmiertelnik - cały, chyba ciekawy bo Organiz. Todt. Dwa tygodnie temu trafiłem znaczek Hitlerjugend oraz stary pirścień czy sygnet. W sumie niezłe początki sezonu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy. W poniedziałek trochę kopałem. Efektem było: trzy ogniwa od gąsienicy jeszcze nie zidetyfikowane, saperka polska z wrzesnia, niemiecka maska niestety bez puszki, masa czesci z jakiegoś rozbitego pojazdu, magazynek do DP-28, masa łusek i innego złomu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Moj kolega znalazl puszke po masce p-gaz wypelniana medalami za rany ( chelm plus bagnet )Wszystko w koloru
srebrenego , przypuszczam ze bite w alpace .Czy ktos sie orientuje jak nadawano medal za rany ? brozowy , srebrny i
zloty ? W jakich przypadkach je nadawano ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie