Jump to content

MARCOWY NUMER ?

Guest ryjek

Recommended Posts

Hello! Nie jestem rzecznikiem prasowym redakcji Odkrywcy, ale wiem, że wczoraj zaczęła się wysyłka numeru lutowego i dzisiaj powinien być w księgarniach. Myślę, że trzeba się przyzwyczaić, że pismo wychodzi pod koniec miesiąca i wtedy nie będzie tej nerwowości i alarmowych postów. Myślę sobie, że Odkrywca to nie CKM czy Maxim, które zawsze wychodzą 11 każdego miesiąca. POZDRAWIAM

przepraszm bardzo ale lutowy numer był chyba
limitowany ponieważ byłem w księgarni 26-02 i
nie było jeszcze natomiast 28-02 już nie było natomiast styczniowy numer leży sobie nadal na półce nadal więc sądzę że były jakieś limity
a to już moim zdaniem to jest przegięcie

pozdrawiam

bunias .

To czysta dezorientacja pracowników. Wysłałem siostrę (jak to mam w zwyczaju robić) po Odkrywcę lutowego do Empiku. Siostra się pyta o lutowego. Kolo mówi, że lutowego chyba już nie ma a marcowego jeszcze nie ma - obiecał sprawdzić. Za chwilę wraca i z przepraszającym uśmiechem do siostry rzecze: to lutowego jeszcze nie ma...

panowie donosze ze numer lutowy zmiescil sie w termine-w sieci kolportera dostepny byl 28 lutego :)) jestem jego szczesliwym posiadaczem !!!.zawartosc dosc ciekawa. Tak wiec jutro na podboj salonikow kolportera hihi.

Do wyboru:
a)-pojechac tam gdzie jest (opcja dla dożartych),
b) -jeszcze raz przeczytać stare numery (opcja dla obojetnych),
c) -przykuć się do kaloryfera i protestować (dla zdesperowanych),
d) -kupić sobie dowolną bajkę w księgarni (dla zdegustowanych aktualnym stanem O"),
albo olać i za pół roku kupic hurtem od kogoś kto tracił czas vel obił za idiotę" u kioskarek.
podrówka

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information