Skocz do zawartości

Boryszyn - zlot


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Cieszę się, że ktoś wylał kubeł zimnej wody na korolsawiak albo lepiej pomyje, ja tu myslę, ze kolo jakis powazny ale te wydzwanianie do prezesa to padaka. Brawo dla hercera, ja byłem a się nie przebrałem a on był i sie przebrał, tak trzymac.
Pozdr.
Daniel, Danielcio

Jak coś, ten, teges, karasa - to walcie ma mejla.
:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans,przestań pitolić bo jakbym brał udzial to i bym pomagał .Jak byłeś i pomagałeś rok i 2 i 3 lata temu to moze zauważyłeś że do obijających sienie należę ,to nie kwękaj .
A na inscenizacje zaprosił mnie wójt a ortganizator podziekowal i stąd rozbieżności wiez zadzwoniłem by wyjaśnić . Organiozatora spytałem o wiele wiele wcześniej czy moge uczestniczyc ale miałtysiąc wymnówek typu scenariusz obsadzony" więc kij mu w oko .Widać juztak ciasno bylo że jedna osoba by się nie zmieściłą ale nie żałuje że nie występowalem skoro czlonkowie LTRH skłądaja donosy na policje na byłych kolegów (jako oskarżony mam wglad w zeznania świadka który nie zastrzegł sobie anonimowości) ..Nie chcialbym występować obok kogoś kto jest donosicielem ,a niestety takiego pajaca macie w swych szeregach,pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans i Danielcio, a skad Wy wiecie ile razy dzwoniłem.Dzwoniłem raz by sie spytać czy mogę brać udzial jak co roku, bo w lutym prezes powiedział tak,a w maju nie (słowo faceta...) .Co w tym dziwnego ze sie spytałem?

Tydzień po inscenizacji byłem z żoną w pensjonacie gdzie nocowaliscę ,słuch szedł o jakimś lekko puszystym Panu z Waszej bandy który jej gosci wyganial po pijanemu i robił taką popeline że zastanawiam sie o kogo chodzi, mam nadzieje że nie o Ciebie Hans ,bo do prostych ludzi raczej nie należysz , może polejesz kubłem pomyji swoich ludzi ? a nie bedziesz paplał o czymś o czy mwiesz piąte przez dziesiąte?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - to nie chodzi o mnie,poza tym to nie są moi ludzie"
na dodatek jak mam rozumieć waszą bandę"???

Widze,że dalej usiłujesz namieszać w rozgoryczeniu.Daj se spokój.Napisz cos konstruktywnego,bo coraz wiecej ludzi patrzy na Ciebie bardzo dziwnie.A ci ,krórzy Cię nie znają też wiedzą już z kim mają do czynienia.]
Ogólnie rzecz biorąc jesteś fajny chłop,tylko pomyśl trzy razy zanim znowu coś napiszesz,a jak już będziesz pisał to też pomyśl i moze nie pisz tyko idź na piwo,albo podłubać przy emce.Wszyscy na tym skorzystamy a Ty najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Waldemarze, zapraszam w każdą sobotę po 15:30 ,ale wspólnych tematów poza piwem i kobietami nie mamy niestety.

Hans anda" ,czy kij w oko" - kto jak kto ,ale mowę potoczną i gwarę środowiskową chyba znasz wiec myslę że nie ma o co polemizować .Jak słowo banda nie pasuje to proszę zamienic na owarzystwo koleżeńskie" a kij w oko" znaczy po staropolsku tyle co wypchaj się sianem" .Chyba wartości katolickich zbytnio nie naruszyłem ?...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, Waldemar słusznie zwrócił mi uwagę że napisałem członkowie składą jadonosy na byłych kolegów" w liczbie mnogiej . Konkretnie chodzi o jedną osobą ,może sama sie pochwali obywatelkskim obowiązkiem jaki spełniła zwłąszcza ,że ma dostęp do netu.Pozostałych członków LTRH mocno przepraszam, nie było moim zamiarem ich obrażać zwłąszcza że co niektórych bardzo lubię jako kolegów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hecer, nie pękaj,wszystko bierz żartem .W sumie ciekawie wygladasz w tym krawacie ;-) a złośliwie mam nadziejenikt nie pisze , bo jak jaja robić to tylko na żarty . No i dop Hecera nic nie mamy ,jeno z zestawienia odzieży lekie żarty były , mam nadfziejeże nie przeszkodzi to by Hecer za rok również przybył na zlot .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem polsmol się myli, nie nalezy krytykowac nawet konstruktywnie a pouczać szerokim gestem. :))
Przeciez jest nas niewielu, jak sami bedziemy robić sobie obore to wtedy staniemy się nędznym obrazem zaszczutej rzeczywistości. :)
Jestem jak najbardziej za i szczerze mówiac podoba mi sie postawa karolsawiak, ktory za bardzo sobie pofolgował w tym temacie a teraz uczciwie przyznał się do tego, że za bardzo impulsywnie zareagował.
Pozdrawiam i podziwiam

Danielcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie