Skocz do zawartości

Boryszyn - zlot


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Koszula i krawat to etetowy strój prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej, błyszczący hełm - zapewne paradny odpustowo/allegrowy wytwór, krzyż żelazny przypięty do jakiegoś galowej marynarki bojowej ? ...listonosza ?

Pozdrówki dla kolegi na fotce, w końcu sława też ma swoją cenę ;-) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Mr_Mustard ! Ależ oczywiście, że piwko smakowało - rozpocząłem nim dzień następny punktualnie o godz. 6.00 rano... :) A co do wypadków - to się zdarzają. Doprawdy nie mam do Ciebie urazy, przecież w ostatecznym rachunku nic się nie stało i obaj żyjemy. Za to liczę, że przy następnej imprezie wypijemy coś wspólnie i to w dużej ilości ! :) Pozdrawiam serdecznie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH uczestników,organizatorów i obserwatorów inscenizacji!Było super,nawet deszcz nam nie przeszkodził.Broń zfilmówki"i efekty na 102!Ja mam szczególne szczęście,w zeszłym roku ładowniczypalącej się" armaty,tym razem szturm przez pole minowe.Ale właśnie o to chodzi!OBY tak dalej!No i orginalne niemieckie pojazdy.Dziękuje!
pozdr
kruszna-z Wolsztyńskiegoodłamka"LTRH.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Danielcio.Bądź Pan konsekwentny ,raz Pan serwujesz niby glany u żołnierza wermachtu a potem stajesz okoniem na widok białej koszuli i krawata pod ekwipunkiem bojowym. Zapraszam do mnie ,z chęcią Panu dam załozyć umundurowanie WH + wyposażenie , niestety nie mam glanół i białejk koszuli,ale moze zostałą Panu jakaś od komunii świętej ;-) to bedzie pasowała jak ulał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hecer , nie znam się na mundurach , a ten mnie zaciekwaił. Dlatego pytam sie o niego. Jeżeli to Ty jestes na zdjęciu do podaj więcej szczegółów . Może być na maila. JanW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel-Danielcio -a ten jegomosć w koszuli i krawatce też brał udziałw szturmie na bunkier? To jakiś prezes fanklubu? ;-) czy kto ? uchyl rąbka tajemnicy jak jesteś mocniej oświecony i coś wiesz na temat tego klubowicza....

a moze on sam czyta te wpisy i śmieje sie? pozdrawiamy , jaja muszą być bo by za nudno było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie róbcie jaj (to ja jestem w koszuli i krawacie)a w szturmie nie brałem udziału bo...mieli za dużo niemców.a nigdzie nie należe w moim mieście jestem sam(jak wolny elektron)tu ludzie interesują sie tylko oliwieniem przełyku a nie jakim tam hobby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może niemców mieli za duzo ,ale jak stałem na widowni widziałem tylko rosjan (rok temu jakoś żwawiej niemraszki biegały i było widać o wiele wiecej ) .Mysle że jakby Hecera przyjeli zbyt wielkiego tłoku by nie było a kolega by na pewno był za to wdzięczny . Rok temu Hecer zostałbys przyjety ale organizator sięzmienił i impreza stałą sietylko dla Vipów" takze jak nie jesteś synem,córką lub kolega kogoś z organizatorów to raczej zapomnij o braniu udziału jako strona niemiecka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol- organizator nie zmienił się.
Inscenizację,jak i poprzednio organizowało LTRH.
A Ty nie płacz,że się nie załapałeś (pomimo Twoich interwencji nawet u Wójta gminy Lubrza).Nie zrobiłaś nic aby pomódz w przygotowaniu inscenizacji,chciałeć uczestniczyć,ale nic z tego nie wyszło,teraz wyszydzasz ,bo co? Urażona duma jaśniepana Karola Sławiaka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna,
złości mnie to,że kolo bardzo chciał uczestniczyć,nie pomógł w niczym i chce przyjechać na gotowe.A jak mu się powie NIESTETY,to wydzwania do Prezesa,mailuje do wójta i ma wielkie problemy.A teraz zamiast zastanowić się dlaczego tak się stało,psy wiesza i ma dziwne pretensje.
Zapomniał jak względem Cigacic wypowieadł sie o Fallu,który też kwękał,bo mu się nie podobało,że nie może sobie z Berlinka przyjechać i się pobawić jak by miał ochotę.Niestety u Karola punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
Poza tym chodzi mu o moją córkę i mojego syna,którzy brali udział w inscenizacji a ON nie.Chciałem dodać nasze zdjęcie ale musze je obrobić bo ma za dużo kb.
Pozdrawiam trzeźwo myślących.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie