Skocz do zawartości

Filmy z Marsa > Współczesny teatr działań


zelig

Rekomendowane odpowiedzi

Pod tym cholernie poważnym tytułem opowiem o ruskich filmach o wojnach, które wywoływali współcześnie. Głównie o Czeczenii.

Mocne otwarcie zrobi film z 1997 roku - Chistilishe" o walkach na terenie kompleksu szpitalnego w Groznym.
Tytuł jest dość przewrotny. Chistilishe" oznacza czyściec. Tylko, że ten film pokazuje autentyczne PIEKŁO!!!

TAKIEJ RZEŹNI NIE POKAZANO W ŻADNYM DOTYCHCZAS NAKRĘCONYM FILMIE WOJENNYM!!!

Film nieprawdopodobnie krwawy, cyniczny, olewający wszelkie schematy i reguły gatunku! Praktycznie zero treści - maksimum okrucieństwa... Czeczeńcy nie patyczkują się z Ruskimi, Ruscy z Czeczeńcami. Obu stronom sprawia równie dziką satysfakcję odestrzeliwanie sobie nawzajem różnych części ciała...
Oprócz tego w tym filmie obrażają kogo się da - Amerykę, bo występują tam afroamerykańscy najemnicy głuchoniemi niepełnosprawni geje (wietnamskiego pochodzenia), Litwinów, bo występują tam dwie megaździry - snajperki z ojczyzny Mickiewicza, obrażają samych siebie (po co ta wojna/cholerni politycy), no a Czeczeńcy (jak zwykle) stoją w ewolucji poniżej kóz, które hodują...

FILM TOTALNY! i kompletnie nie znany!

Nakręcony 2 lata wcześniej niż Szeregowiec Ryan" w identycznej manierze - trzęsąca się - chaotyczna kamera z ręki, zaś Helikopter w ogniu" - też dziejący się współcześnie - to w ogóle leży na plecach i kwiczy przy Chistilishe".

Ale chyba najlepiej oddaje zawartość tego filmu kadr, który wyświetlam.. >>>>

Kino dla widzów o mocnym żołądku.

pssssst! inne filmy niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Wy ściągacie te filmy z osiołka?

Ja od miesiąca próbuję i udało mi się sciągnąć tylko jedną część Wyzwolenia".

Może jakaś podpowiedź?
Będę z góry wdzięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej: http://forum.osloskop.net/index.php?showforum=105

Ale i tak z tysiąca szczegółów, które mają znaczenie przy w miarę komfortowym korzystaniu z wypożyczalni, najważniejsze są: szybkie łącze (min. 500 kb/s), włączony non-stop komputer i popularność danego pliku. Dobrze jest też nie szaleć za bardzo z firewallem.

A skoro tu jestem, to Szatan aż się pali (kąpiel w benzynie + zapałka) żeby wyświetllić jeszcze parę slajdów z piekła - czyli z Czyśćca".

Dawaj młody...!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie