Skocz do zawartości

Gdańsk i Mierzeja Wiślana-trafienia the_Tuna squad i przyjaciele


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 450
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hehehe Pantherg dobra teoria...nie wiem po czym to poznałeś ale niech ci będzie :) ...a tak na poważnie to zabieramy teraz ze sobą szczotkę do butów...bardzo fajnie odsłania się nią fanty bez poruszania nimi...a i zdjęcia od razu lepiej wyglądają..
pzdr.chinczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_tuna: po czym poznałem?? po tym ,ze jest obklejona rdzą... nie raz widziałem puste i pełne kabury,także możesz to mówić... 1/2 forumowiczów ,ale nie mi ,że była pusta...;) jeżeli kogoś uraziłem tą wypowiedzią - przepraszam...ja mieszkam na płw. helskim ,a chodzę od prawie 10 lat , także się domyśl ,że sporo widziałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantherg a gdzie ty tam rdze widzisz??? :) kabura była wykonana z jasno-brązowej skóry, ale niech Ci będzie w środku był mg151 :P ..żeby rozwiac wszelkie wątpliwości po południu jak się ogarne to wstawie dokładniejsze fotki tej kabury...
pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Pana Brutusa : -żałosne..nic więcej
a po drugie skoro się nie znamy to prosiłbym o zachowanie formy grzecznościowej ....

simon07 jakbyś mi mógł podrzucić na e mail fotki tych garnków o których rozmawialiśmy i swój adres :) to byłbym wdzięczny..pozdrawiam Chinczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh czyli nie tylko ja mam ten problem a trafiła sie waszej ekipie kiedyś blacha 1 wojenna bez wybicia?wszystkie z 1 wojny jakie widizałęm czyli bez łamania były bite.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, trafiały się takie czyste pierwszowojenne sztuki...jedna nawet z tego miejsca gdzie te ostatnie blaszki wychodziły...
Co do trafień czystych blaszek to jest moja osobista zmora...w zeszłym roku miałem coś koło 42 czystych blaszek a nabitych około 15-16.....w większości były to pojedyncze trafienia....ale nic tak nie wkurza jak wejście w teren gdzie nie ma rzadnych sygnałów....pchasz się w krzaki....wyciągasz blaszke i oczywiście czysta...a trzeba przyznać że akurat na naszych terenach jest ich pełno(czyściochów)..
pzdr.Chinczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe
raz byłem świadkiem jak kolega z 1 dołka (poniemieckie śmietnisko) wyjoł ich ponad 70 i jak sie napalił kopiąc ten dołek dopuki niezałapał że kopie czyste sztuki...PZDR sim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie